Rammstein zagrali na Narodowym! Jak wyglądał warszawski koncert zespołu? [GALERIA]

2022-07-18 18:02

W sobotę 16 lipca, po trzech latach, do Polski powrócił uwielbiany przez fanów zespół Rammstein! Panowie zagrali na Stadionie Narodowym w ramach trasy koncertowej “Europe Stadion Tour”, na której promują wydany pod koniec kwietnia album “Zeit”. Co się działo na wydarzeniu? Muzycy jak zawsze nie zawiedli swoich fanów i dali niesamowite show - sprawdźcie w galerii najlepsze zdjęcia i wideo z koncertu!

Już w 2020 roku zespół Rammstein miał powrócić do Polski i zagrać koncert w ramach trasy “Europe Stadion Tour”. Niestety, pandemia COVID-19 spowodowała, że grupa była zmuszona przełożyć występ na kolejny rok, jednak i on nie doszedł do skutku. W efekcie wydarzenie odbyło się w sobotę 16 lipca - szczęście chciało, że w trakcie pandemii zespół wszedł do studia i nagrał kolejny, ósmy już album studyjny - Zeit. Dzięki temu fani formacji mogą słuchać na żywo zupełnie nowych numerów, takich jak tytułowy, Adieu czy Zick Zack.

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein - mistrzowie koncertowego show

Zespół od zawsze słynie z niesamowitych występów na żywo - pokazy uświetnianie są nieprawdopodobnymi pokazami pirotechnicznymi, a muzycy występują w dziwacznych, tematycznych kostiumach. Fanów od lat zachwyca też świetna scenografia i pełne kontrowersji zachowanie grupy na scenie. W wywiadzie z 1999 roku Richard Kruspe powiedział wprost, że zespół jest świadomy, że 99% odbiorców nie rozumie słów ich piosenek, dlatego zdecydowali się przyciągać widownię formą spektaklu, która łączy w sobie groteskę, dramaturgię, pokazy ognia, teatr, muzykę i wschodnio niemiecką kulturę.

Rammstein zagrali na Narodowym!

Strategia ta sprawdza się znakomicie! Koncerty Rammstein od lat przyciągają tłumy fanów - 16 lipca 2022 roku zespół ponownie zagrał dla swoich polskich wielbicieli! Co się działo podczas występu? Jak wyglądało show? Sprawdźcie w galerii najlepsze zdjęcia i wideo z koncertu!

Sonda
Byłeś/byłaś na warszawskim koncercie Rammstein?