Rammstein - godzina. Jak prezentuje się czasowy rozkład koncertów w Chorzowie?

i

Autor: Materiały prasowe Czasówka na koncerty Rammsteina w Chorzowie w lipcu 2023 roku

Rammstein - godzina. Jak prezentuje się czasowy rozkład koncertu w Chorzowie w poniedziałek?

2023-07-31 9:00

Już za chwilę Stadion Śląski w Chorzowie na aż dwa dni zamieni się miejsce, w którym królować będą ogień, industrialny metal i muzyczny performans na najwyższym poziomie! To może oznaczać tylko jedno - po roku do naszego kraju wracają Panowie z zespołu Rammstein! Znana jest już oficjalna czasówka na oba pokazy - znajdziesz ją poniżej!

Zespół Rammstein w wielkim stylu powrócił w ubiegłym roku, zarówno na światowe sceny po niespodziewanej przerwie, spowodowanej pandemią COVID-19, jak i z nowym albumem. Pod koniec kwietnia ubiegłego roku światło dzienne ujrzało wydawnictwo, zatytułowane Zeit. Materiał z ósmego już albumu studyjnego bardzo szybko został włączony do setlisty koncertowej, dzięki czemu fani na pokazach słyszą takie kompozycje z niego pochodzące, jak tytułowy, Adieu Zeit, wydane jako single, oraz faworyt słuchaczy - Giftig. 

ZOBACZ TAKŻE: Setlista na europejskich koncertach Rammsteina

Rammstein - najlepsze teledyski zespołu / Eska Rock

Czasówka na koncerty Rammsteina w Chorzowie 30 i 31 lipca 2023 roku

Już wczoraj Stadion Śląski w Chorzowie zamienił się w miejsce, wypełnione ogniem, energią i brzmieniem najlepszego industrial metalu. Grupa powraca do naszego kraju po zaledwie roku, by dwukrotnie, 30 i 31 lipca, ponownie zagrać przed rodzimą publicznością. Niedzielny pokaz za nami! Jak prezentuje się czasówka na ten poniedziałkowy występ? Sprawdź poniżej! Uwaga! Warto pamiętać, że podane poniżej godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie.

  • 17:00 OTWARCIE BRAM
  • 19:30 Abélard
  • 20:30 Rammstein