Ralph Kaminski 2022 / Bal u Rafała / STODOŁA

i

Autor: Materiały prasowe

Ralph Kaminski zagra TRZY koncerty w Stodole! Kiedy wybrać się na Bal? DATA, BILETY

2023-01-02 10:59

Bal u Rafała już w styczniu w Stodole! Artysta zaprasza na swój wyjątkowy pokaz, a właściwie na TRZY pokazy! Wszystkie odbędą się w ramach trasy promującej najnowszy album wokalisty. Kiedy odbędą się koncerty? Kiedy rusza sprzedaż biletów? Przekonajcie się już teraz!

Ralph Kaminski ma za sobą 4 albumy: „Morze” (2016), „Młodość” (2019), “KORA” (2021) oraz najnowszy „Bal u Rafała”. Pierwsze trzy uzyskały status „Złotej płyty”, a „Bal” wkroczył na drogę do złota! Twórczość Ralpha jest ciepło przyjmowana przez krytyków, a także przez branżę muzyczną, czego wyrazem były nominacje do nagrody Fryderyk 2020 dla „Młodości” i Ralpha jako producenta muzycznego oraz otrzymane Fryderyki 2022: „KORA” została uznana za najlepszą płytę w kategorii Piosenka Poetycka i Literacka, a sam Ralph otrzymał statuetkę jako Artysta Roku. W 2022 roku Ralph wystąpił na największych polskich festiwalach, a całe letnie tourne z towarzyszeniem My Best Band In The World objęło niemal 40 koncertów. Teraz wraca do klubów i nie zamierza z nich wychodzić aż do wiosny!

Wywiadówka - Kasia Lins

Ralph Kaminski w klubie Stodoła! [DATA, BILETY]

Artysta wraca do Klubu Stodoła! Ralph Kaminski wystąpi w Warszawie trzykrotnie - 13, 14 oraz 15 stycznia 2023, w ramach trasy promującej najnowszy album “Bal u Rafała”. Bilety trafią do sprzedaży we wtorek, 4 października o godz. 12:00. Będą dostępne w kasie klubu oraz na stronach www.stodola.pl, www.ticketclub.pl.

UWAGA: 13 i 14 stycznia koncerty zostały wyprzedane!

Kim jest Ralph Kaminski?

RALPH KAMINSKI to wokalista, autor tekstów, kompozytor, producent muzyczny oraz reżyser teledysków. Tworzy muzykę określaną jako pop alternatywny. W 2022 roku otrzymał prestiżowy Paszport „Polityki”, będący symbolicznym stemplem jakości twórczości artysty. Artysta słynie z bardzo oryginalnego show, które momentalnie zabiera zgromadzoną publiczność do bajkowego świata.

Sonda
Ralph Kaminski na Eurowizji - jesteś za?