Rage Against The Machine - co właściwie dolega Zackowi de la Rocha?

i

Autor: Invision/Invision/East News Dlaczego Rage Against the Machine odwołali koncert w Polsce?

Rage Against The Machine - co właściwie dolega Zackowi de la Rocha?

2022-08-16 14:36

W czwartek 11 sierpnia zespół Rage Against The Machine poinformował, że odwołuje europejską część swojej wyczekiwanej trasy koncertowej. Grupa miała powrócić w wielkim stylu na sceny już dwa lata temu, jednak wszystko zahamowała pandemia COVID-19. W ramach trasy “Public Service Announcement Tour” kapela miała też zagrać koncert w Polsce, który w efekcie nie odbędzie się. Jako przyczyny takiego stanu rzeczy podano problemy zdrowotne Zacka de la Rocha. Jednak co właściwie dolega muzykowi?

Na początku 2020 roku zespół Rage Against the Machine ogłosił powrót na scenę po dziewięciu latach przerwy. Grupa zapowiedziała światową trasę koncertową “Public Service Announcement Tour”, w ramach której miała zawitać także do Polski. Niestety, pandemia COVID-19 spowodowała, że całe wydarzenie zostało odłożone w czasie w sumie aż o dwa lata. Zespół zagrał pierwszy od 11 lat koncert dokładnie 9 lipca w East Troy i kontynuował występy w Ameryce, pomimo wypadku, jakiemu uległ wokalista. Zack de la Rocha doznał kontuzji nogi i choć trasę po USA udało się dokończyć, to już seria występów w Europie, w tym ten w Polsce, została odwołana, właśnie ze względu na problemy zdrowotne muzyka. Co jednak właściwie mu dolega?

Krzysiek Sokołowski w Esce Rock o najnowszym singlu Nocnego Kochanka. Nago na hulajnodze?

Co właściwie dolega Zackowi de la Rocha? To bardzo bolesna przypadłość!

W sobotę na Instagramie fotografa Glena E. Friedmana pojawił się post, w którym ten zdradził, z czym zmaga się Zack. Okazuje się, że artysta zerwał ścięgno Achillesa. Jest to bardzo bolesna kontuzja, która wymaga odpowiedniego leczenia i najczęściej uczęszczania na rehabilitację. Grupa już w oświadczeniu poinformowała, że gdy tylko Zack dojdzie do siebie, trasa zostanie wznowiona.