Rage Against The Machine - krakowski koncert zespołu NIE ODBĘDZIE SIĘ! Co się stalo?

i

Autor: Invision/Invision/East News Rage Against The Machine - odwołany koncert w Krakowie

Rage Against The Machine - krakowski koncert zespołu NIE ODBĘDZIE SIĘ! Co się stało?

2022-08-11 17:20

15 września w krakowskiej Tauron Arenie przekładany od dwóch lat koncert miała zagrać grupa Rage Against The Machine. No właśnie, miała, ponieważ organizator poinformował, że w związku z odwołaniem całej trasy koncertowej po Europie, wydarzenie nie odbędzie się! Co się stało? Co z zakupionymi już biletami? Poniżej szczegóły!

Występem w East Troy zespół Rage Against The Machine rozpoczął wyczekiwaną od dwóch lat trasę koncertową “Public Service Announcement Tour”. Zespół wystąpił 9 lipca po raz pierwszy od 11 lat i dał występ, który został bardzo doceniony przez fanów. Niestety, trasa od samego początku naznaczona jest po prostu zwykłym pechem! Już podczas drugiego występu kontuzji nogi doznał wokalista Zack de la Rocha, który od tamtej pory koncertował w pozycji siedzącej. Niedługo później na jednym z koncertów na scenę wtargnął fan, a próbujący go załapać ochroniarz dosłownie zrzucił ze sceny Toma Morello. Gitarzyście na szczęście nic się nie stało, ale to nie koniec serii pechowych zdarzeń.

Nocny Kochanek w Esce ROCK! Wywiad z Krzysztofem Sokołowskim

Rage Against The Machine - krakowski koncert zespołu NIE ODBĘDZIE SIĘ! 

W czwartek 11 sierpnia po południu zespół ogłosił, iż odwołuje europejską część trasy koncertowej! Wygląda na to, że kontuzja Zacka okazała się dużo poważniejsza, ponieważ jako powód wskazano właśnie problemy zdrowotne wokalisty. W związku z tym nie odbędzie się także zaplanowany na 15 września występ w Polsce! To właśnie tego dnia, w krakowskiej Tauron Arenie zespół miał zagrać przekładany od dwóch lat koncert. Organizator przewiduje możliwość zwrotu środków za zakupione bilety - aby to zrobić, należy skontaktować się z bileterią, za pośrednictwem której zostały zakupione bilety.