Progresja prezentuje nowy, limitowany merch!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy, limitowany merch Progresji

Progresja prezentuje nowy, limitowany merch!

2023-12-20 13:04

Z okazji XX-lecia Klubu Progresja, zaprojektowaliśmy zupełnie nową, ściśle limitowaną linię merchu oraz produktów CBD. Koszulki, longsleeve'y, bluzy - wszystko uszyte z wysokiej jakości materiałów i z wzorami zaprojektowanymi specjalnie na tę okazję.

W ofercie dostępne są:

  1. Czarny t-shirt 100% bawełna. Logotyp P20 na froncie oraz powielony outline’owy piorun na plecach
  2. Czarny longsleeve 100% bawełna. Logotyp P20 na froncie, duży outline’owy piorun na plecach oraz napis Progresja na ramieniu. Idealny na każdą porę roku.
  3. Ręcznie szyta bluza z kapturem made in Poland. Logotyp P20 na froncie oraz duży outline’owy napis Progresja na plecach. Kultowe pioruny, czyli stałe elementy identyfikacji wizualnej klubu na ramionach. Sitodrukowe nadruki wytrzymają wszystko, a gramatura i skład materiału nie zawiodą nikogo.
  4. Ręcznie szyta bluza z kapturem made in Poland. Logotyp P20 na froncie oraz duży outline’owy napis Progresja na plecach. Kultowe pioruny, czyli stałe elementy identyfikacji wizualnej klubu na ramionach. Sitodrukowe nadruki wytrzymają wszystko, a gramatura i skład materiału nie zawiodą nikogo. UWAGA! Model mocno limitowany!
Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Zdjęcia tych i innych dostępnych produktów dostępne są na stronie Progresji!