Powerwolf

i

Autor: Materiały prasowe - fot. VDPICTURES

muzyczne nowości

Powerwolf jako grzesznicy siedmiu mórz - nowy klip zespołu!

2024-06-21 14:53

POWERWOLF, zespół, który ma już na koncie złote i platynowe płyty, prezentuje “Sinners of the Seven Seas” - drugi singiel i teledysk z nadchodzącego albumu studyjnego “Wake Up The Wicked”, który ukaże się 26 lipca 2024 roku nakładem Napalm Records. Niezwykły teledysk do tego singla kręcony był w Szwajcarii i na południu Francji. Główną lokalizacją jest historyczna replika słynnego trójmasztowego żaglowca z floty Magellana, którym żeglarz pierwszy raz opłynął świat. Replika była już miejscem, gdzie nakręcono kilka filmów i seriali. Grzechy mogą być ekscytujące i piękne – udanej zabawy!

Powerwolf to niewątpliwie jeden z obecnie odnoszących największe sukcesy zespołów heavy metalowych na świecie. Występy na najważniejszych festiwalach rockowych i metalowych, takich jak Wacken, Hellfest i Graspop, a także masowo wyprzedane koncerty jeszcze bardziej ugruntowały pozycję grupy na samym szczycie sceny. Wysokiej jakości wydawnictwa POWERWOLF są stale chwalone przez krytyków i fanów, a imponujące oficjalne teledyski, do tej pory odtwarzane były na różnych platfromach dziesiątki milionów razy.

Człowiek Z Metalu - o czym traktują blackmetalowe teksty piosenek?

“Wake Up The Wicked” – długo oczekiwany następca niezwykle udanego poprzedniego albumu studyjnego “Call Of The Wild” (2021) – zostanie wydany tuż przed pierwszą w historii pełną trasą koncertową wielokrotnie nagradzanego zespołu po Ameryce Północnej, która rozpocznie się w sierpniu 2024 roku, a następnie trasa ta jako Wolfsnächte 2024, przeniesie się do Europy i będzie to największa europejska trasa tej grupy. Album “Wake Up The Wicked” został ponownie wyprodukowany przez wybitnego Joosta van den Broeka w Sandlane Recording Facilities i wyznacza nowy punkt odniesienia i niekwestionowany punkt kulminacyjny w karierze zespołu. Nowy album jest ciężki, zaskakujący i różnorodny. POWERWOLF pozostaje wierny swojemu brzmieniu i idzie o krok dalej, prezentując inny aspekt swoich umiejętności muzycznych i technicznych.

Od 20 lat POWERWOLF poszerza swój repertuar z dbałością o najwyższą jakość i dodaje do swojej niezwykłej dyskografii wiele utworów, które będą koncertowymi hitami. “Wake Up The Wicked” to kolejny album zespołu, który wzmacnia pozycję formacji jako wiodącej siły w świecie heavy metalu!

Oto ranking Top 5 płyt Rammsteina: