Porter/Karczewska prezentują singiel „Three Morning Whiskey In”!

i

Autor: Materiały prasowe Nowy singiel duetu Porter/Karczewska

Porter/Karczewska prezentują singiel "Three Morning Whiskey In”!

2023-05-24 13:29

„Three Morning Whiskey In” to drugi singiel zapowiadający wspólny album Johna Portera i Agaty Karczewskiej "On The Wrong Planet", który ukaże się 16 czerwca 2023 r. To przebojowa piosenka z westernem w tle. Mroczna muzyczna impreza, która wciąga swoim demonicznym, pulsującym rytmem. Odzwierciedlenie czasów, w których żyjemy. Szaleństwo, agresja, utrata intymności, utrata tożsamości. Swoiste zaproszenie do ostatecznego rozliczenia. Niech rozpocznie się rzeź!

John Porter, sceniczna legenda i Agata Karczewska, niepokorna songwriterka, nagrali bezkompromisowy album „On the Wrong Planet”. Utrzymany w gatunku alternatywnego country jest jak mroczna podróż do wspomnień, o których wolelibyśmy zapomnieć. W szczery i surowy sposób opowiada o bólu, wyobcowaniu i namiętnościach. John Porter urodził się w Walii, a w 1976 roku przeprowadził się do Polski. W swojej karierze muzycznej odniósł wiele sukcesów, m.in. we współpracy z Korą i Markiem Jackowskim przy "Mannam - Elektrycznym Prysznicu" oraz nagrywając z Anitą Lipnicką album „Nieprzyzwoite piosenki", który otrzymał status platynowej płyty oraz nagrodę Fryderyka za najlepszy album. Agata Karczewska to singer-songwriterka z Warszawy, której debiutancki album "I'm Not Good at Having Fun" w 2019 roku został nominowany do Fryderyka w kategorii Album Roku Blues. W 2020 roku artystka zakwalifikowała się do finału prestiżowego amerykańskiego konkursu International Songwriting Competition.

Muzyka rockowa lat 90-tych - Polska. Tak brzmiał rodzimy rock w tej dekadzie!

Teledysk do "Three Morning Whiskey In”

Montaż i koncepcja artystyczna klipu „Three Morning Whiskey In”: Fryderyk Ślęzak.Ujęcia w teledysku pochodzą z następujących filmów:

  • Riders of destiny” (1933) w reżyserii Roberta N. Bradbury’ego
  • „The Outlaw” (1943) w reżyserii Howarda Hughesa
  • „The Iron Horse” (1924) w reżyserii Johna Forda
  • „Yodelin' Kid from Pine Ridge” (1937) w reżyserii Josepha Kane'a