Polscy artyści w najnowszej odsłonie gry Need for Speed. Zabrzmią na ścieżce dźwiękowej

i

Autor: YouTube

Polscy artyści w najnowszej odsłonie gry Need for Speed. Zabrzmią na ścieżce dźwiękowej

2022-11-18 12:52

Już drugiego grudnia fani wyścigów samochodowych będą mogli zmierzyć się z wyzwaniem najnowszej części słynnej „ścigałki”. Dla polskich fanek i fanów tej gry będzie to także wyjątkowy moment, bo po raz pierwszy w grze będzie można usłyszeć rodzimych wykonawców.

Co prawda nie są to gwiazdy ze sceny rockowej, ale liczymy na to, że raz otwarte drzwi dla polskiej muzyki nie będą jedynie uchylone dla jednego gatunku. Poza tym, to dobra okazja, by dowiedzieć się co słychać na drugim brzegu muzycznej rzeki. Do znanych wykonawców zza Oceanu na soundtracku gry będzie można posłuchać lubelskiego rapera o pseudonimie OKI, który wraz z producentem przedstawiającym się jako GEDZ przekazali numer „Siri”.

EskaROCK Live! - Happysad - Mów mi dobrze

Drugi polski kawałek na ścieżce Need for Speed Unbound to „Tłoki”. To utwór Olivera Olsona, którego wersy „Co za farsa, miele asfalt, nie zawracaj, nie poddawaj się” doskonale oddają atmosferę nielegalnego wyścigu najszybszymi maszynami świata w centrum miasta Lakeshore.

Gra od EA pozwala zasiąść w fotelu kierowcy i spełniać własne fantazje o wyścigach ulicznych, przechytrzyć policjantów i udowodnić, że mają to, czego potrzeba, aby wygrać The Grand, ostateczne wyzwanie wyścigów ulicznych w Lakeshore. Oprócz pięknych maszyn i ciekawych tras ta edycja gry ma także przyciągać nowym stylem wizualnym, mocno inspirowanym sztuką uliczną.