Pol'and'Rock Festival 2023 - znany jest KOLEJNY zespół, który zagra na wydarzeniu! Grupa ma na koncie wielki przebój!

i

Autor: Piotr Zagiell/East News Organizatorzy Pol'and'Rock Festival ogłosili kolejną gwiazdę wydarzenia

Pol'and'Rock Festival 2023 - znany jest KOLEJNY zespół, który zagra na wydarzeniu! Grupa ma na koncie wielki przebój!

2022-12-19 11:23

Choć Pol'and'Rock Festival odbędzie się dopiero za osiem miesięcy, to organizatorzy "Najpiękniejszego Festiwalu Świata" już teraz zdradzają pierwsze szczegóły wydarzenia. Niespodziewanie, w sobotę 17 grudnia, ogłoszono KOLEJNY zespół, który wystąpi na przyszłorocznej edycji - kto dołączył do Biohazard?

Zima trwa w najlepsze - brak słońca, chłód i fakt, że bardzo szybko staje się ciemno. Wszystko to powoduje, że ludzie tęsknią za okresem wiosenno-letnim, który łączy się oczywiście z sezonem festiwalowym. Wydarzeń tego typu na polskiej mapie nie brakuje - jedną z najbardziej lubianych imprez jest z pewnością Pol'and'Rock Festival. Festiwal, na czele którego stoi Jurek Owsiak, odbywa się już od prawie trzydziestu lat, a na jego scenie stawały największe polskie i światowe gwiazdy muzyki. Już wiemy, że nie inaczej będzie w przyszłym roku - w pierwszy poniedziałek listopada ogłoszono, że na "Najpiękniejszym Festiwalu Świata" zagra grupa Biohazard. Nieco ponad miesiąc później organizatorzy postanowili zdradzić kolejną gwiazdę wydarzenia.

Pol'and'Rock Festival 2023 - znany jest KOLEJNY zespół, który zagra na wydarzeniu!

W sobotę 17 grudnia ogłoszono, że na Pol'and'Rock Festival 2023 zagra zespół Spin Doctors! Amerykańska formacja, grająca rocka alternatywnego, została założona pod koniec lat 80. W 1990 roku grupie udało się podpisać kontrakt z wytwórnią Epic, za pośrednictwem której wydała swoją debiutancką EP-kę. Już rok później premierę miał debiutancki krążek kapeli - Pocket Full of Kryptonite. To właśnie na tej płycie znalazły się kultowe numery Little Miss Can't Be Wrong Two Priences, dzięki której zespołowi udało się osiągnąć sukces komercyjny na całym świecie. Aktualnie Spin Doctors ma na koncie sześć albumów studyjnych, a w skład zespołu wchodzą Chris Barron (główny wokal), Eric Schenkman (gitara i wokal) oraz Aaron Comess (perkusja, bas i instrumenty klawiszowe).

Majka Jeżowska w Esce ROCK! Artystka o Dniu Matki, Nergalu, Pol'and'Rock Festival i vlogowaniu

Pol'and'Rock Festival 2023 - data, miejsce

Za rok uczestnicy "Najpiękniejszego Festiwalu Świata" spotkają się w dniach 3-5 sierpnia, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno. Wstęp na festiwal jest, tradycyjnie, bezpłatny.