Pol'and'Rock Festival 2023 - znany jest PIERWSZY zespół, który zagra na Najpiękniejszym festiwalu świata!

i

Autor: Piotr Zagiell/East News Znamy pierwszą gwiazdę, która zagra na Pol'and'Rock Festival 2023

Pol'and'Rock Festival 2023 - znany jest PIERWSZY zespół, który zagra na "Najpiękniejszym festiwalu świata"!

2022-11-07 21:29

Pol'and'Rock Festival to zdecydowanie jedno z najbardziej lubianych wydarzeń w Polsce. Wspaniała impreza od lat ma prawdziwe grono wiernych fanów, którzy niemal od dnia zakończenia danej edycji festiwalu czekają na szczegóły, dotyczące kolejnej. W poniedziałek 7 listopada Jurek Owsiak zdradził pierwszy zespół, który zagra na przyszłorocznej edycji "Najpiękniejszego festiwalu świata"!

Pol'and'Rock nie bez powodu zasłużył sobie na miano "Najpiękniejszego festiwalu świata". Stworzone na kanwie ideałów, które przyświecały legendarnemu Festiwalowi Woodstock, wydarzenie już od swojej pierwszej edycji, która miała miejsce w 1995 roku na terenie Czymanowa, cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników muzyki na całym świecie, Przez te wszystkie lata, najpierw jako Przystanek Woodstock, a obecnie właśnie Pol'and'Rock, impreza stała się jednym z głównych punktów polskiej mapy festiwalowej. Na "Najpiękniejszym Festiwalu świata" od samego początku grają największe polskie i światowe gwiazdy. Kto pojawi się na przyszłorocznej edycji wydarzenia?

Pol'and'Rock Festival 2023 - znany jest PIERWSZY zespół, który zagra na "Najpiękniejszym festiwalu świata"!

Pierwsze ogłoszenie pojawiło się dość szybko, gdyż już w pierwszy poniedziałek listopada. To właśnie tego dnia Jurek Owsiak zdradził nazwę pierwszego zespołu, który zagra na przyszłorocznej edycji wydarzenia. Okazuje się, że na Pol'and'Rock Festival 2023 zagra Biohazard! Amerykańska hardcore'owa grupa powstała w 1987 roku w Nowym Jorku, Jest to jeden z pierwszych zespołów w historii, łączących  hardcore punk i heavy metal z elementami hip hopu. Biohazard ma na koncie dziewięć albumów studyjnych, obecnie w jego skład wchodzą Billy Graziadei, Bobby Hambel, Evan Seinfeld, Danny Schuler.

Majka Jeżowska wspomina występ na Pol’and’Rock Festival i lekcje z Nergalem

Pol'and'Rock Festival 2023 - data, miejsce

Za rok uczestnicy "Najpiękniejszego Festiwalu Świata" spotkają się w dniach 3-5 sierpnia, ponownie na terenie Lotniska Czaplinek-Broczyno. Wstęp na festiwal jest, tradycyjnie, bezpłatny.