Pol'and'Rock Festival 2021 - pierwsza gwiazda ogłoszona

i

Autor: freeimages.com/Dominic Morel

Pol’and’Rock Festival 2022 - MIEJSCE, DATA, ZESPOŁY

2022-02-28 9:44

Pol’and’Rock Festival 2022 oficjalnie ogłoszony! Znamy datę i miejsce imprezy, która jest jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Polsce. Gdzie tym razem przyjdzie się nam bawić? Na kiedy zaplanowano imprezę? Wszystko znajdziecie w naszym artykule.

Pol'and'Rock Festival, to jedna z najważniejszych imprez na festiwalowej mapie Polski. Od dwóch lat, impreza odbywa się w nieco zmienionej formie, do czego organizatorów zmusiła pandemia. W tym roku, wygląda na to, że wszystko odbędzie się jak dawniej, z tym, że zmienia się miejsce imprezy. Gdzie tym razem odbędzie się kultowa impreza?

Co tam w środku gra - Acid Drinkers - Live 2014 & 2019

Pol’and’Rock Festival 2022 - MIEJSCE i DATA imprezy

W krótkim wpisie w social mediach, organizatorzy poinformowali, że Pol’and’Rock Festival 2022 odbędzie się w dniach 4-6.08.2022 w miejscowości Czaplinek, która znajduje się w województwie zachodniopomorskim, w powiecie drawskim.

Pol’and’Rock Festival 2022 - ZESPOŁY

Nie podano jeszcze line-upu festiwalu, jednak można się spodziewać, że pierwsze ogłoszenia poznamy w najbliższych miesiącach. Być może duża część artystów zostanie przeniesiona z line-upu, który był planowany na 2020 rok. To wszystko wyjaśni się wkrótce.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu