Piotr Cugowski prezentuje najnowszy klip do utworu „Latarnik”

i

Autor: Materiały prasowe Piotr Cugowski prezentuje najnowszy klip do utworu „Latarnik”

Piotr Cugowski prezentuje najnowszy klip do utworu „Latarnik”

2023-11-24 14:59

Bogate, gitarowe aranżacje i przejmujący, rockowy głos - wciąż jeden z najbardziej charakterystycznych na polskiej scenie muzycznej - to znaki rozpoznawcze Piotra Cugowskiego, które odnajdziemy w piosence „Latarnik”. To liryczna opowieść o poszukiwaniu nadziei w najtrudniejszych momentach zaśpiewana w niezwykle przejmujący i zapadający w pamięć sposób. Autorem muzyki jest Piotr Cugowski, a słowa napisał Wojciech Byrski.

21 listopada ukazał się oficjalny teledysk, który jest już dostępny na jego kanale. Autorem scenariusza i reżyserem teledysku jest Piotr Domagała. Utwór stanowi zapowiedź nowej płyty, którą artysta planuje wydać w 2024 roku.

Muzyka rockowa lat 2000. - Polska. Tych płyt słuchamy do dziś

Trasa koncertowa

Z okazji 20-lecia na scenie i 44. urodzin Piotr Cugowski ogłosił trasę koncertową „40 i 4”, będącą podsumowaniem jego dotychczasowej działalności artystycznej. Będzie to jubileuszowa trasa, podczas której usłyszymy nie tylko utwory pochodzące z pierwszego solowego albumu „40”, ale też z repertuaru zespołu Bracia. Najbliższy koncert już 1.12.2023 r. w Krakowie, a szczegółowy kalendarz jest dostępny na jego profilu na fb, gdzie pojawiają się kolejne daty.