Pies przyszedł na koncert Metalliki i najwyraźniej świetnie się bawił! Te zdjęcie podbija sieć

i

Autor: Screen z Instagrama/metallica/Cover Images/East News Pies na koncercie Metalliki!

rockowe newsy

Pies przyszedł na koncert Metalliki i najwyraźniej świetnie się bawił! To zdjęcie podbija sieć

2023-09-04 12:00

Kwestią sporną dla wielu wciąż jest to, czy na koncerty, festiwale, powinno się w ogóle zabierać dzieci. Chodzi przede wszystkim o tłumy, głośną muzykę i obecny wszem i wobec w takich sytuacjach alkohol. Równie wiele mówi się o tym, iż na tego typu wydarzenia pod żadnym pozorem nie można zabierać zwierząt. Bywa jednak, że te... przychodzą same!

Raczej oczywiste jest, że koncerty nie są miejscem ani momentem, na który powinno się zabierać zwierzęta. Ogrom ludzi, a przede wszystkim niesamowity hałas, to warunki, które zupełnie nie sprzyjają psom, nie mówiąc już na przykład o kotach czy innych pupilach. Na aspekt ten w dużym stopniu zwracają uwagę organizatorzy wydarzeń, niestety, nawet oni nie byli w stanie przewidzieć sytuacji, do jakiej doszło na jednym z ostatnich koncertów Metalliki!

Metallica - 5 ciekawostek o albumie "Master of Puppets" | Jak dziś rockuje?

Pies podziwiał występ Metalliki!

Na jednym z pokazów zespołu w SoFi w Los Angeles, na którym Metallica pobiła rekord frekwencji, należący do niedawna do Taylor Swift, pojawił się zupełnie niespodziewany gość, a właściwie to gościni! Mowa o suczce o imieniu Storm, której zdjęcie, siedzącej na trybunach na stadionie, formacja udostępniła w swoich social mediach i które natychmiast stało się hitem sieci. Formacji udało się ustalić, jak to się w ogóle stało, że Storm znalazła się na stadionie.

Okazuje się, że psina wymknęła się z domu, położonego w sąsiedztwie stadionu i po prostu udała się w jego stronę! Jakimś cudem, udało się jej wejść na teren SoFi, gdzie spędziła cały wieczór, czyli pokaz Metalliki i całą noc, wymykając się personelowi. Na szczęście Storm wróciła już do swoich opiekunów!