Paul Stanley z KISS bardzo pochwalił Metallikę. Chodzi o kultowy numer

i

Autor: screen: https://youtu.be/ZhIsAZO5gl0

Paul Stanley z KISS bardzo pochwalił Metallikę. Chodzi o kultowy numer

2021-08-24 11:02

Paul Stanley często wypowiada się na temat zespołu KISS, ale też często ocenia rynek muzyczny i kolegów po fachu. Tym razem padło na Metallikę i ich słynny numer. Jak widzi go Paul?

Paul Stanley często wypowiada się na temat zespołu KISS, ale nie szczędzi też słów na temat branży i rynku rockowego, którego jest ogromną częścią. Tym razem zapytano gitarzystę o zespół Metallica, który jak się okazuje, jest bardzo szanowany przez współzałożyciela KISS

Co tam w środku gra - Lindemann - Live in Moscow

Paul Stanley o hicie Metalliki:  ta piosenka coś zmieniła

W wywiadzie dla 'Classic Rock', Paul Stanley mocno pochwalił Metallikę, a konkretniej utwór 'Enter Sandman':

„Enter Sandman” – ta piosenka coś zmieniła. Jest w niej surowość, pasja i szorstkość tego, co robili wcześniej, ale opakowana w taki sposób, że podoba się masom. Jak można nie lubić Metalliki? My poznaliśmy ten zespół dzięki Ericowi Carrowi, który zaprezentował go nam jeszcze w bardzo wczesnych latach istnienia Metalliki, ale światowym fenomenem stała się dzięki „Czarnemu albumowi”. Najważniejsza jednak rzecz, kiedy jest się artystą, to robić to, co się chce. Czapki z głów przed Metallicą za to. To co zrobili od czasu „Czarnego albumu” jest po prostu niesamowite. Ich fenomen przekracza granice. To zawsze jest wielki plus.

Zespół KISS obecnie przygotowuje się do dokończenia pożegnalnej trasy koncertowej.

Jak zmieniała się Metallica na przestrzeni lat? Zobacz zdjęcia zespołu