Spider-Man: : Bez drogi do domu. ZWIASTUN w końcu trafił do sieci [WIDEO]

i

Autor: screen: https://youtu.be/PtH__LUfbtY

Spider-Man: : Bez drogi do domu. ZWIASTUN w końcu trafił do sieci [WIDEO]

2021-08-24 9:07

Na ten zwiastun czekali wszyscy fani Marvela, a przede wszystkim Spider-Mana. Po miesiącach spekulacji, do sieci trafiła pierwsza zapowiedź filmu 'Spider-Man: : Bez drogi do domu'. Co najciekawsze, plotki o multiuniversum potwierdziły się!

Na trailer filmu Spider Man: Bez drogi do domu, czekali wszyscy fani Kinowego Uniwersum Marvela oraz samego Spider-Mana, który jest coraz ciekawiej rozwijany w kontekście uniwersum. Po miesiącach spekulacji, do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji! Plotki o multiuniwersum potwierdzają się, a to nie koniec niespodzianek.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu

Spider-Man: : Bez drogi do domu. ZWIASTUN

Jedno jest pewne, w filmie zobaczymy multiuniversum, o czym świadczyć może fakt, że na ekranie widzimy Doktora Octopusa, w którego wciela się Alfred Molina, a kilka scen mocno sugeruje, że zobaczymy także Zielonego Goblina! To oczywiście postaci z trylogii Sama Ramiego, co podkręca niesamowicie atmosferę. Zobaczcie sami:

Na ekranie zabrakło dwóch Spider-Manów z poprzednich filmów i nadal nie zostało potwierdzone czy Tobey Maguire i Andrew Garfield w ogóle pojawią się w filmie. Premiera Spider-Man: Bez drogi do domu, została zaplanowana na grudzień 2021.

Aerosmith - tych kawałków słuchał cały świat! [TOP5]