Showgirls

i

Autor: East News

Sceny w filmach, które zszokowały świat. O nich mówili wszyscy! [18+]

2021-08-20 11:13

Filmy o miłości i pożądaniu to nie tylko romantyczne sceny i wzruszające historie. Istnieją produkcje, w których pojawiają się mocne, często wręcz wulgarne sceny seksu i przemocy. Dla niektórych są one wręcz niesmaczne, a innych zachwycają. Przygotowaliśmy listę siedmiu propozycji, w których można znaleźć mocne sceny.

Filmy z kontrowersyjnymi scenami zwracają uwagę wielu widzów. Duża część publiczności lubi, gdy w filmach dzieją się rzeczy uważane za niepoprawne. Pobudza to fantazję oraz podnosi emocje. Takich filmów jest dużo. Przygotowaliśmy listę filmów, na które powinny zwrócić uwagę osoby, które lubią odważne sceny, czasami wręcz erotyczne. Oto 7 przykładów:

Showgirls

To jeden z klasyków kina dla dorosłych. Opowiada o losach tancerek, które wykonują erotyczne choreografie i sypiają z bogatymi mężczyznami. Jedną z najbardziej znanych scen jest moment seksu w basenie z udziałem aktorki Elizabeth Berkley. 

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29

Dzikie żądze

Film opowiada o losach dwóch nastolatek, które oskarżają o gwałt nauczyciela. Z czasem okazuje się, że było to kłamstwo i jest to część większej intrygi. Pomiędzy dziewczynami dochodzi do rywalizacji, która z czasem przeradza się w pożądanie. Kluczowa jest scena lesbijskiego seksu w basenie.

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Ten film znają praktycznie wszyscy. Historia młodej kobiety, która postanowiła podpisać kontrakt erotyczny z bogatym biznesmenem przyciągnęła do kin miliony widzów. Jedną z najbardziej pamiętanych jest scen jest seks z elementami BDSM, podczas którego Christian biczuje Anastasię. 

Oczy szeroko zamknięte

Oczy szeroko zamknięte to erotyczny thriller z lat 90. Pokazuje losy małżeństwa - Billa i Alice. Para po wielu latach związku wpada w rutynę. Bill postanawia spełnić swoje fantazje erotyczne i zaczyna praktykować je ze swoją żoną. W filmie pojawia się wiele scen, w których aktorzy pojawiają się całkowicie nago.

King Cobra

Jest to biografia Brenta Corrigana, gwiazdy amerykańskich filmów porno dla gejów. Chłopak staje się elementem sporów dwóch producentów. Pojawia się scena, w której jeden z nich postanawia pójść z drugim mężczyzną do łóżka, aby wykorzystać okazję i zabić go w brutalny sposób. Film dostępny jest na Netflixie. 

Zły porucznik

Amerykański kryminał, który szokował świat. W filmie można zobaczyć takie sceny jak gwałt na zakonnicy czy masturbacja przed aresztowanymi kobietami. W główną rolę wciela się Harvey Keitel.

Srpski film

Serbski horror, który wywołał ogromny skandal. W wielu państwach jego dystrybucja jest zabroniona, ponieważ pokazuje zbyt drastyczne sceny. W filmie jest wiele scen gwałtu, w tym ojca na własnym dziecku. Propozycja jedynie dla osób o mocnych nerwach. 

Źródło: Sceny w filmach, które zszokowały świat. O nich mówili wszyscy! [18+]