Paramore na TRZECH koncertach w Polsce! Formacja wystąpi przed Taylor Swift

i

Autor: Materiały prasowe/SUZANNE CORDEIRO/AFP/East News Paramore supportem Taylor Swift na koncertach w Europie

Paramore na TRZECH koncertach w Polsce! Formacja wystąpi przed Taylor Swift

2023-07-06 9:42

Taylor Swift właśnie zapisała się w historii polskiej muzyki. Artystka, jako pierwsza zagraniczna gwiazda, zagra na warszawskim PGE Narodowym aż trzy koncerty pod rząd. Informacja ta powinna jednak zainteresować także fanów cięższych brzmień, a to dlatego, że przed artystką, na wszystkich pokazach, wystąpi zespół Paramore!

W lutym tego roku zespół Paramore powrócił, po aż sześciu latach, z nowym albumem. Światło dzienne ujrzał, świetnie przyjęty przez krytyków i fanów, już dziś wskazywany jako jeden z najlepszych krążków 2023 roku, This is Why. Formacja, obecnie w składzie Hayley Williams, Taylor York i Zac Farro, wyruszyła w serię koncertów, głównie po Stanach Zjednoczonych, w ramach promocji płyty, nie zdecydowała się jednak ogłosić samodzielnej trasy w Europie i Wielkiej Brytanii, a powód takiej decyzji szybko stał się jasny. Paramore został jednym z artystów, występujących przed Taylor Swift w ramach monumentalnej trasy "The Eras Tour" i już wiemy, że to właśnie dzięki temu grupa dotrze - i to na aż trzy koncerty - także do Polski!

Najlepsze punkowe albumy wszech czasów. Te krążki to legendy gatunku

Paramore supportem Taylor Swift

Już 21 czerwca amerykańska gwiazda ogłosiła pierwszy koncert w naszym kraju, który odbędzie się 2 sierpnia 2024 roku. Specjalnie na to wydarzenie zorganizowany został specjalny system sprzedaży biletów - by uzyskać taką możliwość, należało zarejestrować się do 23 czerwca do godziny 23:59 pod specjalnym adresem internetowym. Dopiero zarejestrowani i zweryfikowani użytkownicy otrzymają dostęp do regularnej sprzedaży, która odbędzie się 12 lipca. Już w tym czasie zarejestrowało się ponad 600 tysięcy osób, nic więc dziwnego, że Taylor ostatecznie ogłosiła dwa kolejne występy na PGE Narodowym. Z pokazami, zaplanowanymi na 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku Amerykanka zapisała się w polskiej historii jako pierwsza zagraniczna gwiazda, która zagra w naszym kraju aż trzy stadionowe koncerty pod rząd. Przypominamy, że Hayley Williams pojawi się na nowej wersji albumu Speak Now (Taylor's Version), być może więc Panie pojawią się razem na scenie podczas występów w Polsce?

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć Paramore nie mamy dobrych wieści - proces rejestracji i weryfikacji do zakupu biletów został już zamknięty. Liczymy na to, że grupa zdecyduje się zawitać do Polski także na solowe pokazy!