Paradise Lost

i

Autor: Reporter Poland

Wiadomości

Paradise Lost zagra utwory wybrane przez fanów na Mystic Festivalu. Ruszyło głosowanie

Formacja Paradise Lost zagra w tym roku w Polsce w trakcie Mystic Festivalu w Gdańsku. Będzie to wyjątkowy koncert, gdyż muzycy zaprezentują setlistę składającą się w całości z utworów, które wybiorą fani zespołu w internetowym głosowaniu.

Paradise Lost zagra specjalny set na Mystic Festivalu. Ruszyło głosowanie dla fanów

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Mystic Festivalu. Przypomnijmy, że w tym roku impreza odbędzie się w dniach 5-8 czerwca na terenie Stoczni Cesarskiej w Gdańsku. Na festiwalu zagrają m.in. Megadeth, Machine Head, Bring Me The Horizon, Bruce Dickinson, Kerry King, Accept czy Kreator. Na scenie zobaczymy także formację Paradise Lost (grupa zagra 7 czerwca na głównej scenie). I wiadomo już, że będzie to koncert niezwykły. 

Od tej piosenki zaczął się rock'n'roll? Historia powstania utworu "Maybelline"

Setlista Paradise Lost będzie bowiem składała się z utworów, które wybiorą fani grupy w internetowym głosowaniu. Właśnie ono ruszyło. Lista obejmuje wybrane kawałki z każdego okresu działalności zespołu. Jeśli czegoś Wam jednak zabraknie, to można taki tytuł samodzielnie dopisać na końcu ankiety. 

Nie zwlekaj, akcja potrwa dwa tygodnie – zespół musi mieć czas, żeby przygotować dokładnie taki program, jakiego życzą sobie fani – czytamy we wpisie Mystic Festivalu udostępnionym w mediach społecznościowych.

Zagłosować można w TYM miejscu. 

Mystic Festival 2024. Bilety

Cały czas w sprzedaży dostępne są bilety na tegoroczną odsłonę festiwalu. Wejściówki dostępne są obecnie w następujących w cenach:

  • bilet jednodniowy (wybrany dzień w terminie 6-8.06) – 349 zł
  • bilet dwudniowy (6-7.06) – 549 zł
  • bilet weekendowy (7-8.06) – 549 zł

Wciąż w sprzedaży są także: zwykły karnet czterodniowy (799 zł), a także ten VIP (1299 zł). 

Oto najciekawsze rockowe i metalowe festiwale 2024 w Polsce: