Pantera w nowym składzie! Pierwsze wspólne zdjęcia muzyków trafiły do sieci [FOTO]

i

Autor: Screen z Instagrama/charbenante Pantera na zdjęciach z prób

Pantera w nowym składzie! Pierwsze wspólne zdjęcia muzyków trafiły do sieci [FOTO]

2022-11-22 11:06

Dzisiejszy dzień z pewnością stoi pod znakiem Pantery. Okazało się, że zespół zagra w przyszłym roku w Polsce w ramach powracającego Metal Hammer Festival! Rex Brown, Philip Anselmo, Zakk Wylde i Charlie Benante już intensywnie przygotowują się do wyczekiwanego powrotu - do sieci trafiły pierwsze zdjęcia z prób!

Już w poniedziałek 21 listopada stało się jasne, że polskich fanów muzyki metalowej czeka spore ogłoszenie. Nie jest żadną tajemnicą, że od momentu, gdy pojawiły się plotki, a następnie oficjalne potwierdzenie o powrocie legendy metalu, zespołu Pantera, wielbiciele tego gatunku bardzo liczyli na to, że uda się sprowadzić grupę do naszego kraju. Apetyt wzrósł na początku listopada, gdy ogłoszono, że formacja została jednym z headlinerów Rock Am Ring i zawita do Europy na początku czerwca po raz pierwszy od 22 lat! 

Pantera zagra w Polsce w 2023 roku!

Wszystko stało się jasne 22 listopada we wtorek. To właśnie tego dnia organizatorzy Metal Hammer Festival poinformowali o oficjalnym powrocie wydarzenia, a jego pierwszym headlinerem została właśnie Pantera! Dzięki temu rodzimi fani zespołu będą mieli szansę obejrzeć ją, w składzie z Zakkiem Wylde i Charliem Benante, już 5 czerwca 2023 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety tafią do sprzedaży już we wtorek 29 listopada!

Iron Maiden zagrają w Polsce w 2023 roku! Koncerty rockowe

Pantera na zdjęciach z prób po raz pierwszy w nowym składzie! [FOTO]

Dosłownie na chwilę przed ogłoszeniem przyjazdu Panetry do Polski, Charlie Benante podzielił się, za pośrednictwem swoich social mediów, pierwszy zdjęciem Pantery w nowym składzie! Z fotografii wynika, że Panowie są już w trakcie intensywnych prób - perkusista poinformował, że grupa znajduje się obecnie w Nowym Orleanie, gdzie od dwóch tygodni przebywa w jednym ze studiów nagraniowych. Muzycy i członkowie ekipy technicznej nie ukrywają, że są bardzo podekscytowani zbliżającymi się koncertami.

Jakiej setlisty można się spodziewać po występach Pantery? Już kilka tygodni temu Zakk Wylde zdradził, że na jego liście utworów do nauki znalazły się m.in. Goddamn Electric, Walk, Cowboys From Hell, A New Level Becoming. 

Metallica - co wiesz o legendzie thrash metalu? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W jakich latach Dave Mustaine był członkiem Metalliki?