Ozzy Osbourne wystąpił na rozpoczęciu sezon futbolu amerykańskiego! W jakiej formie jest Książę ciemności?

i

Autor: Harry How/Getty AFP/East News Ozzy Osbourne wraca na scenę!

Ozzy Osbourne wystąpił na rozpoczęciu sezonu futbolu amerykańskiego! W jakiej formie jest "Książę ciemności"?

2022-09-15 14:33

W piątek 9 września ukazał się wyczekiwany, najnowszy album Ozzy'ego Osbourne'a. Choć od premiery krążka minęło dopiero kilka godzin, to już zbiera on bardzo pozytywne recenzje. Wygląda też na to, że stan zdrowia "Księcia ciemności" uległ znacznej poprawie - muzyk wystąpił podczas przerwy w rozgrywkach w ramach rozpoczęcia sezonu futbolu amerykańskiego! Jak sobie poradził na scenie? Sprawdź fragmenty pokazu!

W piątek 9 września ukazał się wyczekiwany, trzynasty album studyjny Ozzy'ego Osbourne'a! Zapowiedziany trzema singlami - tytułowym, nagranym z Tonym Iommi Degradation Rules i Nothing Feels Right, czyli efektem ponownego połączenia sił z uznanym gitarzystą Zakkem Wyldem, już w kilka godzin po premierze zaczął zbierać bardzo dobre opinie krytyków. Dziennikarze zwracają szczególną uwagę na fakt, że z albumu da się wyczuć artystyczną ambicję artysty i jego współpracowników skupili się także na wokalu Ozzy'ego, który brzmi lepiej niż kiedykolwiek. O tym, że "Książę ciemności" jest w dobrej formie najlepiej świadczy jednak fakt, że powoli powraca on na scenę! Muzyk pojawił się gościnnie podczas występu swojego przyjaciela z zespołu Black Sabbath, w ramach ceremonii zamknięcia Igrzysk Wspólnoty Narodów, a teraz zagrał w przerwie rozgrywek podczas rozpoczęcia sezonu futbolu amerykańskiego!

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Ozzy Osbourne wystąpił na rozpoczęciu sezon futbolu amerykańskiego! W jakiej formie jest "Książę ciemności"?

Ozzy wystąpił na wydarzeniu, by zagrać krótki set, na który złożyły się główny singiel z najnowszego albumu artysty oraz numer Crazy Train z wydanego w 1980 roku albumu Blizzard of Ozz. Na scenie towarzyszyli mu gitarzysta i producent Patient Number 9, Andrew Watt, Zakk Wylde, Chris Chaney na basie i Tommy Clufetos na perkusji. W sieci dostępny jest już cały występ - sprawdź wideo poniżej!

Sonda
Co sądzisz o nowym albumie Ozzy'ego?