Kiss

i

Autor: Materiały prasowe

Ostatni koncert Kiss będzie transmitowany na żywo! W jaki sposób będzie można obejrzeć pokaz?

2023-11-10 11:51

Już za miesiąc zespół Kiss będzie jedynie pewnym, niezwykle szczególnym elementem rockowo-metalowej przeszłości. Na początku grudnia formacja zagra, wszystko na to wskazuje, dwa ostatnie koncerty w swojej karierze. Ten zupełnie ostatni będą mogli obejrzeć fani z całego świata - będzie on transmitowany na żywo!

Zespół Kiss obchodzi w tym roku swoje pięćdziesięciolecie. Formacja powstała w 1973 roku w Nowym Jorku, a jej stałymi członkami od samego początku są Gene Simmons i Paul Stanley. Przez te wszystkie lata grupa zapracowała sobie na miano jednej z najbardziej charakterystycznych i najważniejszych formacji świata rocka, wydała dwadzieścia albumów, w tym kultowe Destroyer, Dynasty, Unmasked, Lick It Up, Animalize, Crazy Nights czy Psycho Circus i wylansowała prawdziwe przeboje. 

Nic jednak nie trwa wiecznie. Choć zespół już od 2019 roku jest w pożegnalnej trasie koncertowej, to już dosłownie za chwilę pożegna się z publicznością. Po dokładnie pięćdziesięciu latach Kiss zejdzie ze sceny, a dwa ostatnie pokazy grupy odbędą się już 1 i 2 grudnia w słynnym nowojorskim Madison Square Garden.

Przedstawiciele shock rocka! Oni uczynili z koncertów pełne grozy widowiska!

Kiss po raz ostatni z transmisją!

Nie każdy miał okazję być na ostatnich pokazach Kiss w Polsce (te miały miejsce 3 czerwca 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie i 19 czerwca tego roku w krakowskiej TAURON Arenie) i dla takich właśnie osób mamy dobre wieści! Formacja oficjalnie poinformowała, że jej ostatni w historii koncert, ten z 2 grudnia, będzie transmitowany na żywo! Każdy fan Kiss będzie mógł obejrzeć pokaz za pośrednictwem systemu pay-per-view w serwisie PPV.com. Koszt dostępu do pokazu na terenie Europy to 14,99 $ (ok. 62 zł). Dostęp do pokazu jest jednorazowy, by móc go obejrzeć nie jest wymagana żadna subskrypcja.

Kiss - jak dobrze znasz legendę shock rocka? QUIZ

Pytanie 1 z 10
W którym roku Kiss zagrali w Polsce swój pierwszy koncert?