ØRGANEK już 17 grudnia zagra w Stodole w ramach trasy „NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ!

i

Autor: Materiały prasowe

ØRGANEK już 17 grudnia zagra w Stodole w ramach trasy 'NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ'!

2021-09-22 11:58

Już 17 grudnia 2021 w Klubie Stodoła wystąpi ØRGANEK! Koncert odbędzie się w ramach trasy „NA RAZIE STOJĘ, NA RAZIE PATRZĘ", promującej najnowszy album zespołu. Bilety dostępne w sprzedaży!

Po dwóch platynowych wydawnictwach, płyta „Na razie stoję, na razie patrzę” to album długo wyczekiwany, przede wszystkim ze względu na jego różnorodność stylistyczną, ale też i ważkość treści na nim zawartych. Oprócz typowych dla Organka tekstów o międzyludzkich relacjach, pojawiają się też wątki publicystyczne komentujące zjawiska społeczne w Polsce ostatnich lat. Zespół poszerzył też znacznie swój zakres stylistyczny sięgając do post punka oraz muzyki elektronicznej, dla której bazą są analogowe brzmienia lat 70’. Jak powiedział Tomasz Organek: „retro już nam nie wystarcza. Nie czas na wspominki, czas opowiadać o tym, co dzieje się tu i teraz, a do tego potrzebny jest współczesny język”. Trasa „Na razie stoję, na razie patrzę” to dynamiczne, przebojowe i bezkompromisowe show z nową muzyką na nowe czasy. Oi!

EskaROCK Live! - Happysad - Mów mi dobrze

W sprzedaży dostępne dwa rodzaje biletów – Bilet Standard oraz Health Pass (bilet przeznaczony dla osób, które w dniu koncertu będą posiadały ważny Unijny Certyfikat COVID - EU Digital COVID Certificate.

Miejsca stojące (płyta):

  • I Pula - 79,00 PLN
  • II Pula - 99,00 PLN

Miejsca siedzące (balkon):

  • Pula - 119,00 PLN

Bilety dostępne w sprzedaży internetowej: www.stodola.pl oraz www.ticketclub.pl

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny