Open'er Festival

i

Autor: Facebook/Open'er Festival

Quiz

Open’er Festival bez tajemnic. Sprawdź swoją wiedzę przed tegoroczną edycją! QUIZ

To zdecydowanie jeden z najważniejszych festiwali na polskiej mapie. Już od ponad dwóch dekad na północy kraju odbywa się Open'er Festival. Przez te lata sporo artystów wystąpiło na tym festiwalu. Postanowiliśmy więc sprawdzić Waszą wiedzę z historii Open'era w naszym quizie. Zwłaszcza, że tegoroczna edycja zbliża się wielkimi krokami.

Co wiesz o festiwalu Open'er? Rozwiąż nasz QUIZ

Nie da się ukryć, że Open'er Festival to marka sama w sobie. To nie tylko jeden z najlepszych festiwali w naszym kraju, ale również i w Europie. Impreza, od lat, cieszy się ogromną popularnością i co roku sprowadza wielkie gwiazdy. Pierwsza edycja tej imprezy odbyła się w 2002 roku, a w ciągu ponad 20 lat na scenach Open'era wystąpili tacy wykonawcy, jak m.in. Radiohead, Pearl Jam, Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers czy Prince. 

ESKA ROCK: Måneskin kolejną gwiazdą Open'er Festival 2024!

W tym roku na Open'erze zagrają m.in. Foo Fighters, Slowdive Kim Gordon czy Tom Morello. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w dniach 3-6 lipca na lotnisku Kosakowo w Gdyni.

Zanim rozpocznie się jednak kolejna edycja festiwalu, postanowiliśmy stworzyć quiz o historii tej imprezy składający się z 10 pytań. Stali bywalcy z pewnością nie będą mieć problemu z uzyskaniem maksymalnego wyniku. A jak inni sobie poradzą? 

Sprawdźcie się w naszym QUIZIE:

Open'er Festival. Jak dobrze znasz historię tego festiwalu?

Pytanie 1 z 10
Gdzie odbyła się pierwsza edycja festiwalu w 2002 roku?

Oto najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe w Polsce w 2024 roku: