Oli Sykes

i

Autor: mat. prasowe

Wiadomości

Oli Sykes zaprosił na scenę swojego ojca. Razem zaśpiewali utwór Bring Me The Horizon

Oli Sykes, wokalista Bring Me The Horizon, w trakcie koncertu na niemieckim festiwalu Hurricane zaprosił na scenę swojego ojca, Iana. Razem zaśpiewali utwór z albumu "Sempiternal".

Oli Sykes (Bring Me The Horizon) zaprosił na scenę swojego ojca

Obecnie muzycy Bring Me The Horizon są trakcie letniej trasy koncertowej. W jej ramach zespół ostatnio zagrał podczas Mystic Festivalu w Gdańsku. 23 czerwca grupa natomiast zaprezentowała się przed publicznością na niemieckim Hurricane Festival. I był to, jak się okazało, wyjątkowy występ. 

"Bohemian Rhapsody" to rockowy utworów wszech czasów? Tak twierdzi znany muzyk!

W trakcie koncertu Oli Sykes, lider i wokalista Bring Me The Horizon, zaprosił bowiem na scenę swojego ojca, Iana. I wspólnie zaśpiewali utwór "Antivist" pochodzący z albumu "Sempiternal"

Pomóżcie mu, jest trochę zdenerwowany – powiedział do zgromadzonej publiczności Sykes. I dodał: – Zróbcie trochę hałasu dla najfajniejszego taty na świecie!

Ojciec wokalisty Bring Me The Horizon jest najnowszym gościnnym wokalistą w "Antivist". Wcześniej zespół wspierali członkowie Bad Omens i Sleep Token na koncertach w Wielkiej Brytanii i Australii.

Nie tak dawno formacja Bring Me The Horizon wydała nowy studyjny krążek zatytułowany "Post Human: NeX Gen" (miał on swoją premierę 24 maja tego roku).

Tony Iommi wskazał najważniejsze riffy Black Sabbath: