Nowy singiel Emigrate - projektu współzałożyciela Rammstein

i

Autor: Materiały prasowe

Nowy singiel Emigrate - projektu współzałożyciela Rammstein

2021-09-29 15:13

Nowy album Emigrate, projektu znanego z Rammstein, Richarda Zvena Kruspe, zatytułowany „THE PERSISTENCE OF MEMORY” ukaże się 5 listopada 2021.

Teledysk idealnie podkreśla magię tego utworu. Bogata kolorystyka, apokaliptyczny nastrój, inscenizacja rodem z Sin City są idealnie dopasowane do całego konceptu Emigrate. 

„Chodzi o tworzenie innych światów i patrzenie na rzeczy z innej perspektywy”. Z Emigrate nie mam żadnych ograniczeń, żadnych barier. Wszystko jest możliwe”- mówi Richard, którego „jednorazowy” w zamyśle projekt stał się czymś więcej, niż projektem jednej płyty. 

Co tam w środku gra? - Rammstein

Trzy studyjne albumy „EMIGRATE” (2007), „SILENT SO LONG” (2014) i „A MILLION DEGREES” (2018) dowodzą, że Richard Zven Kruspe to niezwykle kreatywny umysł, który czuje ogromną potrzebę odkrywania nowych dźwięków i ma swoją wizję muzycznej drogi poza Rammstein.

„THE RESISTENCE OF MEMORY” to 9 wyjątkowych utworów, na które składają się pomysły Richarda z ostatnich dwóch dekad. Industrial Rock, Rock z elementami elektronicznymi, a do tego duża dawka zapadających w pamięć melodii – to wszystko znajdą fani na nowym albumie Emigrate.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć