Nowy album koncertowy Kiss już w sprzedaży! Szczegóły wydawnictwa „Off The Soundboard: Live At Donington 1996”

i

Autor: Materiały prasowe Nowe wydawnictwo od Kiss

Nowy album koncertowy Kiss już w sprzedaży! Szczegóły wydawnictwa „Off The Soundboard: Live At Donington 1996”

2022-06-10 13:26

Donington Park to jedno z najważniejszych miejsc dla fanów gitarowego grania. Od lat właśnie tam odbywają się największe rockowe i metalowe imprezy. Nic więc dziwnego, że gościli tam również Kiss. Kultowa rockowa kapela była gwiazdą festiwalu Monsters of Rock w 1996 roku, a zapis tego show ukazał się na wydawnictwie „Off The Soundboard: Live At Donington 1996”. Od 10 czerwca w sprzedaży!

Kiss zagrali w Donington Park 17 sierpnia 1996 roku, będąc z razem Ozzym Osbourne’em headlinerem imprezy. Na żywo Paul Stanley, Gene Simmons, Ace Frehley i Peter Criss wykonali takie klasyki jak Do You Love Me, Deuce czy God of Thunder oraz przeboje Detroit Rock City, Love Gun i Rock And Roll All Nite. Off The Soundboard: Live At Donington 1996 dostępne jest w wersji winylowej, kompaktowej oraz cyfrowej. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży dokładnie tydzień po koncercie Kiss w Polsce. Legendarna kapela wystąpiła 3 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie w ramach trasy End Of The Road, zapowiadanej jako ostatnia w karierze muzyków.

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Kiss - światowa legenda sceny rockowej

Kiss powszechnie uznawani są za jedną z najlepszych koncertowych grup wszech czasów, a ich mająca złoty status płyta Alive! z 1975 roku to jedno z najważniejszych wydawnictw na żywo w historii rocka. Off The Soundboard: Live At Donington 1996 stanowi kontynuację spektakularnego, koncertowego dorobku formacji. Kiss od dziesięcioleci udowadniają, że są mistrzami niezapomnianych, rockandrollowych show. W trakcie blisko 50-letniej kariery, zespół, wprowadzony w 2014 roku do Rock & Roll Hall of Fame, sprzedał 100 milionów płyt na całym świecie.

Sonda
Byłeś/byłaś na koncercie Kiss w Łodzi?