Nowość od zespołu Strachy Na Lachy! Tak brzmi nowy singiel grupy

i

Autor: screen: https://youtu.be/YkVkjKP49dY

Nowość od zespołu Strachy Na Lachy! Tak brzmi nowy singiel grupy

2021-06-25 12:11

Strachy na Lachy, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich zespołów, przedstawia nowy utwór! „Niebotyczne niebowstąpienie” to pierwszy od czterech lat premierowy utwór formacji. Piękna melodia i poetycki tekst Grabaża – to trzeba usłyszeć!

„Niebotyczne niebowstąpienie” – tak zatytułowany jest singiel - pobrzmiewa pulsującymi gitarami, wyrazistym brzmieniem perkusji i hipnotyzującym, elektronicznym vibe’m. To Strachy na Lachy w najwyższej formie – z przepięknym, melancholijnym tekstem autorstwa Grabaża. Produkcja Daniela Maczury i Sławka Pietrzaka to zarazem najwyższa jakość w polskiej muzyce rockowej i mocna nowość nadchodzących wakacji.

Co tam w środku gra - Jelonek

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Longin Bartkowiak, perkusista Rafał Kuzyn Piotrowiak i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Od tamtej pory formacja wydała kilka albumów - każdy z nich uzyskał status Złotej lub Platynowej Płyty, a lider formacji, Krzysztof Grabaż Grabowski, uhonorowany został Paszportem Polityki. Jesienią 2021 ukaże się ich ósmy album studyjny.

Metallica - najlepsze tatuaże fanów