Brian May / Queen

i

Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Nowe winyle od Queen! Co znajdzie się na wyjątkowym wydawnictwie? Jaka cena?

2022-05-09 11:16

Szykuje się niezła gratka dla fanów Queen. Zespół zapowiedział obszerne wydawnictwo na wyjątkowych winylach. Jakie kompozycje znajdą się w środku? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze szczegóły i datę premiery.

Queen przez lata swojej największej aktywności stworzyło mnóstwo wspaniałych hymnów, niezapomnianych ballad i energicznych utworów. Freddie Mercury, a wspólnie z nim Brian May, Roger Taylor i John Deacon, rozkochali w sobie miliony słuchaczy na całym świecie. Another One Bites The Dust, Don't Stop Me Now, Killer Queen, czy legendarne Bohemian Rhapsody - to tylko nieliczne numery z repertuaru Królowej, które znajdują się na obszernej liście Greatest Hits. Kapela postanowiła stworzyć specjalny zestaw, w którym nie zabraknie ducha zespołu i największych klasyków. Co dokładnie znajdzie się na nadchodzącym wydawnictwie The Platinum Collection? Sprawdźcie!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Freddie Mercury stanął w Korei Południowej. Jak wygląda nowy pomnik wokalisty?

Co tam w środku gra? - Rammstein

The Platinum Collection na winylach. Co znajduje się na wydawnictwie?

Wydana po raz pierwszy na winylu kompilacja The Platinum Collection zawiera wszystkie trzy płyty „Greatest Hits” zespołu Queen, czyli „Queen Greatest Hits” (z przebojami z lat 1974-1980), "Queen Greatest Hits II" (obejmującą szlagiery nagrane między 1981 a 1991 rokiem) oraz „Queen Greatest Hits III” (z piosenkami z ostatnich dni działalności zespołu, solowymi nagraniami muzyków oraz kooperacjami z takimi artystami, jak Elton John, Montserrat Caballé, George Michael czy Wyclef Jean). Zestaw składa się z 6 kolorowych płyt winylowych (każda innego koloru) w specjalnie zaprojektowanej kopercie i nową okładką. Dodatkiem do wydawnictwa jest również 24-stronnicowa i 12-calowa książeczka ze zdjęciami.

Sonda
Masz jakąś płytę Queen w swojej kolekcji?

Nowe winyle od Queen. Kiedy w sprzedaży? Jaka cena?

Limitowany zestaw będzie dostępny w sprzedaży od 17 czerwca 2022 roku. Analogowe wydawnictwo ma kosztować 699,99 zł. Poniżej możecie zobaczyć unboxing, który został udostępniony na oficjalnym profilu YouTube zespołu.