Tool w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY

i

Autor: Materiały prasowe

Nowa płyta Toola coraz bliżej? Tak twierdzą artyści

2022-03-15 8:41

Na nowy album Toola czekaliśmy ponad 10 lat, a teraz się okazuje, że kolejny album grupy, wcale tak długo nie będzie powstawał. Zespół poinformował, że nowy album jest coraz bliżej? Co to oznacza?

Na album 'Fear Inoculum', czekaliśmy ponad 10 lat i gdy krążek w końcu się pojawił, wywołał spore poruszenie. Dziwił też fakt wydania fizycznego, które robiło spore wrażenie, ale było dosyć drogie i mocno limitowane. Okazuje się, że zespół nie chce czekać kolejnej dekady i planuje wydać nowy krążek wkrótce. Kiedy to nastąpi?

Co tam w środku gra - Black Sabbath - Technical Ecstasy

Nowy album Toola coraz bliżej? Artyści zapowiadają nowości

W wywiadzie dla 'Cleveland Scene' Danny Carey zdradził, że zespół Tool przygotowuje nowy materiał i już trochę go powstało:

Jestem pewien, że praca nad kolejną płytą nie będzie trwała tak długo, jak nad ostatnią. Mamy nawet trochę materiału z poprzedniej sesji, nad którym będziemy pracować. Mamy zalążki trzech czy czterech nowych piosenek.

Dodatkowo, Danny zdradził, że zespół planuje DVD, które będzie zawierało materiał z trasy promującej album 'Lateralus'. Kiedy można się go spodziewać? Tego nie wiadomo.

Rammstein - najmniej znane zdjęcia zespołu. Tego mogliście nie widzieć