Dave Mustaine ujawnił nazwisko nowego basisty Megadeth. Kto będzie grał w zespole?

i

Autor: screen: https://youtu.be/mEkXyEIu3OU

Kiedy pojawi się nowa płyta Megadeth? Datę podał Dave Mustaine

2022-03-14 14:40

Nowa płyta Megadeth jest zapowiadana od dłuższego czasu, jednak nie wiadomo, kiedy odbędzie się jej premiera. W końcu sytuację postanowił rozjaśnić Dave Mustaine, który powiedział, na kiedy planowana jest premiera wydawnictwa.

Nowa płyta Megadeth jest wyczekiwana przez fanów od miesięcy i wygląda na to, że wszystko jest gotowe, jednak nadal nie wiadomo, kiedy krążek trafi do sprzedaży. Wątpliwości postanowił rozwiać sam Dave Mustaine, który wypowiedział się więcej na temat premiery krążka.

Co tam w środku gra? - Motorhead - The best of

Kiedy pojawi się nowa płyta Megadeth? Datę podał Dave Mustaine

W wywiadzie dla 'Loudwire' Dave Mustaine zdradził, na kiedy planowana jest premiera nowego albumu Megadeth, którego tytuł to 'The Sick, The Dying And The Dead':

Premiera odbędzie się 8 lipca. Można by ją nieco przesunąć do przodu, ale lepiej będzie, jak zostanie tak jak jest. Potrzebujemy czasu, żeby wszystko dało się zaaranżować w czasach COVID. Wysyłka towarów jest dziś naprawdę trudna, a co dopiero płyt. 

Warto dodać, że opóźnienie spowodowane jest odległymi terminami w tłoczni winylowej, do czego w pewnym stopniu przyczyniła się Adele ze swoim nowym albumem. Zapotrzebowanie na krążek artystki było tak duże, że tłocznie nie wyrabiały się z produkcją innych pozycji.

Muzycy, którzy nagrali nowe płyty podczas kwarantanny