Rammstein - Zeit: tracklista, cena, gdzie kupić najnowszy album zespołu?

i

Autor: Matriały prasowe

Nowa płyta Rammsteina przedpremierowo w polskich kinach! W jakich miastach będzie można usłyszeć Zeit?

2022-04-22 10:58

Niedługo na sklepowe półki trafi nowa płyta Rammsteina. Wszyscy fani nie mogą się doczekać kolejnego wydawnictwa od Tilla Lindemanna i jego przyjaciół. Zespół postanowił sprawić polskim słuchaczom prezent i udostępnić przedpremierowo "Zeit" w kilku kinach!

Rammstein wraca z nowym albumem. Panowie pokazują, że wiek w tej branży nie ma znaczenia i nawet po kilku latach koncertowania można zachować dobrą jakość. Nadchodzące wydawnictwo zapowiada się naprawdę bardzo dobrze i śmiało można powiedzieć, że niemieccy muzycy są w formie. W piątek 29 kwietnia 2022 pojawi się już ósmy krążek od Lindemanna i spółki. Całość została nagrana w La Fabrique Studios w St. Rémy de Provence we Francji. Mogliśmy już usłyszeć tytułowy singiel oraz "Zick Zack", którego teledysk był rejestrowany w Polsce. Teraz będziemy mogli usłyszeć resztę utworów i to przedpremierowo w polskich kinach!

Co tam w środku gra? - Rammstein

Rammstein ZEIT - przedpremierowy odsłuch płyty w polskich kinach

Dzień przed oficjalną premierą nowego krążka, czyli 28 kwietnia 2022, będzie można odsłuchać przedpremierowo wszystkie numery. Zespół przygotował pokazy w kinach sieci Helios w Warszawie, Rzeszowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Opolu, Kielcach, Radomiu, Łodzi i Sosnowcu. Wszystkie utwory będzie można usłyszeć w Dolby Atmos, a na ekranach będą pojawiały się specjalnie przygotowane wizualizacje, niespodzianki i teledyski.

Sonda
Wybierasz się na koncert Rammstein w Warszawie w 2022 roku?

Rammstein ZEIT - DATA PREMIERY

"Zeit" to ósma płyta Rammsteina, na której znajdzie się 11 utworów. Całość została zarejestrowana we Francji i powstała dwa lata. Udział w nagraniach brali: Till Lindemann (śpiew), Richard Z. Kruspe (gitara), Paul Landers (gitara), Flake (klawisze, efekty), Oliver Riedel (gitara basowa) oraz Christoph Schneider (instrumenty perkusyjne). Poniżej możecie zobaczyć spis numerów, które znajdą się na nadchodzącym wydawnictwie. Premiera 29 kwietnia 2022.

Rammstein ZEIT - TRACKLISTA

 1. Armee der Tristen
 2. Zeit
 3. Schwarz
 4. Giftig
 5. Zick Zack
 6. OK
 7. Meine Tränen
 8. Angst
 9. Dicke Titten
 10. Lügen
 11. Adieu