No Doubt

i

Autor: Materiały prasowe

No Doubt - największe przeboje zespołu po raz pierwszy na winylu!

2024-02-23 12:10

Wydawnictwa to element przygotowań No Doubt do występu na tegorocznej Coachelli.

No Doubt po raz pierwszy zaprezentuje swoje największe przeboje na kompilacji LP. Wydawnictwo „The Singles” ukaże się na 2LP na czarnym i srebrnym winylu. Wersja srebrna dostępna będzie wyłącznie w Muzyka.sklep.pl. Pierwsza płyta to m.in. „Just A Girl”, „Bathwater”, oraz „Hella Good”, a na drugiej znajdą się m.in. „Underneath It All”, „Don’t Speak” i wiele więcej – łącznie to 15 utworów, w tym „It’s My Life”, cover piosenki Talk Talk z 1984 roku, nagrany z myślą o kompilacji największych przebojów zespołu. Pozostałe utwory dopełniające tracklistę to piosenki z wydanego niezależnie „No Doubt” (1992) oraz trzech płyt nagranych dla dużej wytwórni: „Tragic Kingdom” (1995), „Return of Saturn” (2000) i „Rock Steady” (2001).

Powrót roku? No Doubt po prawie 10 lat wystąpi na legendarnym festiwalu!

W 2003, przed pierwszym wydaniem „The Singles”, No Doubt ogłosiło zawieszenie działalności. Gwen Stefani rozpoczęła wtedy karierę solową. W 2004 ukazał się jej album „Love. Angel. Music. Baby”. „The Singles” w momencie premiery trafiło na 2. miejsce Billboard Hot 100. W 2004 roku uzyskało status podwójnej platyny w USA.

„It’s My Life” okazało się jednym z największych hitów w dorobku No Doubt. Utwór otrzymał odznaczenie Złotej płyty oraz nominację do Grammy w kategorii Najlepsze wykonanie pop w duecie lub zespole.

Sprawdź ciekawostki o kultowym "Tragic Kingdom"!