Nita Strauss ponownie połączyła siły z Alicem Cooperem! Gitarzystka dołączyła do muzyka na scenie [WIDEO]

i

Autor: HANS KLAUS TECHT/AFP/East News Dwie gwiazdy ponownie razem na scenie!

Nita Strauss ponownie połączyła siły z Alicem Cooperem! Gitarzystka dołączyła do muzyka na scenie [WIDEO]

2022-10-11 14:11

O Nicie Strauss, gitarzystce znanej ze współpracy z Alicem Cooperem, zrobiło się szczególnie głośno kilka miesięcy temu, gdy okazało się, że ta zdecydowała się opuścić koncertowy zespół muzyka, by wesprzeć na trasie gwiazdę pop, Demi Lovato. Nita zapewniała, że między nią a Cooperem nie ma złej krwi - i nie kłamała!

Nita Strauss to amerykańska gitarzystka, która zdobyła rozpoznawalność w 2014 roku, gdy zastąpiła Orianthi w składzie koncertowym Alice'a Coopera. Artystka występowała z legendą shock rocka przez osiem lat, aż do lipca 2022 roku. To wtedy właśnie Nita poinformowała za pośrednictwem swoich social mediów, że zdecydowała się opuścić koncertowy zespół muzyka. Choć początkowo nie podała powodu odejścia, to natychmiast zaczęły krążyć plotki, jakoby przyjęła propozycję uzupełnienia koncertowego składu na najnowszej trasie gwiazdy pop, Demi Lovato. Amerykańska wokalista nagrał i wydała w sierpniu b.r. najnowszy album, który utrzymany jest w klimacie punk rocka, glam rocka i pop punku. Strauss wielokrotnie zapewniała, że między nią a Cooperem nie ma złej krwi, a ona sama nie wyklucza współpracy z nim w przyszłości. Jak powiedziała, tak zrobiła!

Nita Strauss ponownie połączyła siły z Alicem Cooperem!

Nita Strauss została zastąpiona w składzie koncertowym Coopera przez Kanego Robertsa, jednorazowo powróciła jednak, by ponownie połączyć siły ze swoim mistrzem. Nita dołączyła do Alice'a i spółki we wtorek 4 października, by zagrać kultowy numer School's Out - Cooper powitał ją na scenie słowami: "Jej wysokość, Królowa gitary". Tuż po występie Strauss zamieściła w swoich social mediach zdjęcie z koncertu, dziękując równocześnie za ciepłe przyjęcie. W sieci dostępne jest wideo z jej gościnnego występu - sprawdź je poniżej!

Co tam w środku gra - Uriah Heep

Jak dobrze znasz zagraniczne kino lat '70? QUIZ

Pytanie 1 z 15
Miłośnikiem muzyki którego kompozytora był Alex DeLarge, bohater filmu “Mechaniczna pomarańcza” (1971)?