Nieznany Wykonawca coveruje kultowy numer Depeche Mode!

i

Autor: Materiały prasowe Posłuchaj wyjątkowego hołdu dla zespołu

Nieznany Wykonawca coveruje kultowy numer Depeche Mode! Posłuchaj wyjątkowego hołdu dla zespołu

2022-08-25 16:52

W środę 24 sierpnia minęło dokładnie trzydzieści pięć lat od premiery utworu "Never Let Me Down Again" - jednego z najpopularniejszych w dyskografii Depeche Mode. To właśnie z tej okazji zespół Nieznany Wykonawca zdecydował się nagrać własną wersję kompozycji - cover-hołd dla legendarnego zespołu jest już dostępny!

Nieznany Wykonawca to zespół powstały na początku 2020 roku, tworzą go muzycy, którzy występowali wcześniej lub wciąż występują między innymi w grupach Crew, eM, Bielizna, Radio Bagdad, Mjut, Formy Planet, Ziemianie czy Łąki Łan. W skład grupy wchodzą Jarosław C. (Nieznany Wokalista i Nieznany Gitarzysta), Paweł K. (Nieznany Perkusista), Krzysztof L. (Nieznany Basista), Krzysztof S. (Nieznany Gitarzysta). 6 sierpnia swoją premierę miała debiutancka płyta formacji, zatytułowana po prosty Nieznany wykonawca. Nazwa ta odnosi się do sposobu, w jaki urządzenia multimedialne wyświetlają tytuły poszczególnych ścieżek na płytach, które nie posiadają cyfrowego indeksu identyfikującego wykonawcę. Grupa wykorzystuje swoją anonimowość, aby pokazać świat, jakim był jeszcze niedawno, kiedy sztuka i piosenka broniły się same, a nie przy pomocy portali społecznościowych.

Not The Rolling Stones w Esce Rock i festiwal jakiego jeszcze w Polsce nie było!

Nieznany Wykonawca coveruje kultowy numer Depeche Mode! Posłuchaj wyjątkowego hołdu dla zespołu

24 sierpnia 2022 roku, dokładnie w 35. rocznicę od premiery singla „Never Let Me Down Again” zespołu Depeche Mode, w serwisie YouTube oraz na platformach streamingowych pojawiła się nowa wersja utworu w oryginalnej aranżacji zespołu Nieznany Wykonawca. Zespół zdecydował się na wprowadzenie atmosfery gospel o rockowym zabarwieniu. Utwór zamyka debiutancką płytę zespołu.