Nick Cave

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Nick Cave & The Bad Seeds na dwóch koncertach w Polsce! Szczegóły pokazów w ramach nowej płyty projektu

2024-03-15 10:41

Nick Cave & The Bad Seeds na dwóch wyjątkowych koncertach w Polsce! Zespół uznawany za jedną z najwybitniejszych grup koncertowych na świecie wystąpi W Łodzi i Krakowie w ramach The Wild God Tour.

Zgodnie z podejrzeniami, Nick Cave & The Bad Seeds, po niedawnej zapowiedzi nowej płyty, ogłosili towarzyszącą jej promocji trasę koncertową. Ta obejmie swoim zasięgiem także Polskę, w której projekt zagra dwukrotnie: w Łodzi i Krakowie! Wszystko to z udziałem gościa specjalnego, czyli Dry Cleanibng.

Nick Cave & The Bad Seeds na dwóch koncertach w Polsce w 2024 roku [DATY, MIEJSCA, BILETY]

  • 10.10. 2024 - Atlas Arena, Łódź
  • 11.10 - TAURON Arena, Kraków

Limitowana przedsprzedaż Alter Art rozpocznie się 21 marca o 10:00. Chcesz wziąć udział w przedsprzedaży? Zapisz się do newslettera Alter Art do 20.03 do 16:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje 22 marca o 10:00.

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Nowy album projektu

W dziesięciu utworach zespół tańczy między konwencją a eksperymentem, potęgując bogate obrazy i emocje w poruszających duszę narracjach Cave'a. Jest to dźwięk grupy ośmielonej ponownym połączeniem. Istnieją momenty, które z sentymentem dotykają przeszłości Bad Seeds, ale są one ulotne i służą jedynie do nasycenia nieustannego i niespokojnego ruchu zespołu naprzód.

Krążek został wyprodukowany przez Cave'a i Warrena Ellisa oraz zmiksowany przez Davida Fridmanna. Cave rozpoczął pisanie albumu w Nowy Rok 2023. Podczas sesji w Miraval w Prowansji i Soundtree w Londynie, Bad Seeds dodali swoją unikalną alchemię, z dodatkowym udziałem Colina Greenwooda (bas) i Luisa Almau (gitara nylonowa, gitara akustyczna).

Zespół Nick Cave & The Bad Seeds tworzą: Nick Cave, Thomas Wydler, Martyn Casey, Jim Sclavunos, Warren Ellis, George Vjestica.

Sprawdź, jakie rockowe koncerty odbędą się w Polsce w tym roku!