Nick Cave

i

Autor: Materiały prasowe

koncerty rockowe w polsce w 2024 roku

Nick Cave & The Bad Seeds dwukrotnie zagrają w Polsce w 2024 roku - jak prezentują się CENY biletów?

2024-03-20 11:01

Marzec okazał się być świetnym miesiącem dla wszystkich fanów i fanek Nicka Cave'a i The Bad Seeds. Na początku miesiąca formacja zapowiedziała premierę nowego albumu i wydała pierwszy promujący go singiel, kilka dni później przyszedł czas na ogłoszenie całej trasy koncertowej. W jej ramach projekt zawita do Polski - i to na dwa pokazy! Jak prezentują się ceny biletów?

Na początku marca stało się jasne, że formacja Nick Cave & The Bad Seeds powraca w tym roku z nowym albumem. Wydawnictwo zostało zatytułowane Wild God i ujrzy światło dzienne 30 sierpnia. Jako pierwszy singiel, promujący 18. już projekt grupy, wydany został utwór tytułowy, który spotkał się z bardzo dobrym i entuzjastycznym przyjęciem, zarówno wielbicieli artysty, jak i krytyków. Na album złoży się łącznie dziesięć kompozycji, został on wyprodukowany przez Cave'a i Warrena Ellisa oraz zmiksowany przez Davida Fridmanna. Cave rozpoczął pisanie albumu w Nowy Rok 2023. Podczas sesji w Miraval w Prowansji i Soundtree w Londynie, Bad Seeds dodali swoją unikalną alchemię, z dodatkowym udziałem Colina Greenwooda (bas) i Luisa Almau (gitara nylonowa, gitara akustyczna).

Najbardziej wyczekiwane koncerty rockowe 2024 w Polsce

Nick Cave & The Bad Seeds w Polsce w 2024 roku - CENY BILETÓW na pokazy

Tydzień po premierze singla stało się jasne, że Wild God będzie promowany na światowej trasie koncertowej. W jej ramach Nick Cave & The Bad Seeds zagrają w Polsce dwa koncerty: 10 października w łódzkiej Atlas Arenie i dzień później w Krakowie w TAURON Arenie. Regularna sprzedaż biletów na te pokazy wystartuje w piątek 22 marca o godzinie 10:00. Znamy już ceny biletów na koncerty:

  • Płyta - od 376,95 zł
  • Trybuny - kat. 2 - od 418,95 zł
  • Trybuny - kat. 3 - od 292,95 zł
  • Trybuny - kat. 4 - od 240,45 zł
  • Trybuny - kat. 5 - od 208,95 zł
  • Trybuny - Final Call - od 544,95 zł

Sprawdź poniżej, na jakie koncerty, które odbędą się w Polsce w 2024 roku czekamy najbardziej!