Najwierniejszy fan Toola na świecie? Mężczyzna specjalnie dla zespołu... chce przełożyć ślub!

i

Autor: Pixabay Ślub przełożony przez koncert Toola?!

Najwierniejszy fan Toola na świecie? Mężczyzna specjalnie dla zespołu... chce przełożyć ślub!

2023-08-05 10:52

Czego to fan nie jest w stanie zrobić dla swojego ukochanego artysty, ukochanej artystki czy zespołu? Wygląda na to, że naprawdę wiele! Okazuje się, że pewien mężczyzna, w imię swojej wierności zespołowi Tool, chce odłożyć w czasie ślubowanie wierności swojej partnerce! Ta, delikatnie mówiąc, nie jest zachwycona...

Wygląda na to, że fani są w stanie zrobić dla swoich ulubionych artystów NAPRAWDĘ wiele. Najlepszym tego przykładem jest obecnie pewien mężczyzna ze Stanów Zjednoczonych. Zamieścił on na platformie Reddit wpis z prośbą o radę od innych Internautów. Z jego opowieści wynika, że 3 października tego roku ma on wziąć ślub ze swoją długoletnią partnerką. Pech chce, że na ten sam dzień wypada koncert jego ukochanej formacji, konkretnie zespołu Tool w ich rodzinnym mieście. Mężczyzna postanowił więc porozmawiać ze swoją partnerką i poprosić ją o... możliwość zmiany daty ceremonii tak, by mógł on wziąć udział w zaplanowanym pokazie grupy. Ta, bardzo delikatnie mówiąc, nie była zachwycona jego propozycją. Jak pisze mężczyzna, doszło między nimi do "najgorszej kłótni w historii", a w efekcie (była?) narzeczona wyprowadziła się do swoich rodziców.

Muzyka rockowa lat 90-tych - zagranica. Kultowe krążki z tego okresu

Internauci reagują na wpis mężczyzny

Na wpis bardzo szybko zareagowało bardzo duże grono użytkowników Reddita. Ich reakcje są najróżniejsze. Część jest zdania, że mężczyzna dosłownie oszalał, chcąc odwołać swój ślub na rzecz koncertu, inni zaś, nieco się podśmiewając, piszą, że o takich właśnie wielbicielach Toola od lat opowiada na występach Maynard James Keenan. Sami jesteśmy bardzo ciekawi, na co ostatecznie zdecyduje się Internauta - ślub czy koncert Toola.