Muzyk Mastodon dostał wyróżnienie za... bycie trenerem baseballu

i

Autor: Little League

Wiadomości

Muzyk Mastodon dostał wyróżnienie za... bycie trenerem baseballu. "Robię coś dobrego"

Nie każdy o tym wie, ale Troy Sanders, wokalista i basista formacji Mastodon, to miłośnik baseballu. Trenuje dzieciaki i ostatnio został za to wyróżniony.

Muzyk zespołu Mastodon działa w świecie baseballu

Troy Sanders to wokalista i basista amerykańskiej metalowej formacji Mastodon. Ponadto działa także w supergrupach Killer Be Killed oraz Gone Is Gone. Jest także basistą koncertowym w zespole Thin Lizzy. Mimo tego, że Sanders nie narzeka na nudę, znajduje jeszcze czas na zajęcia pozamuzyczne. 

Muzyk jest także entuzjastą baseballu. Ostatnio wybrano go Regionalnym Trenerem Roku Baseballu. Jego praca dla Little League została doceniona. To organizacja, która zajmuje się lokalnymi i młodzieżowymi ligami baseballu. 

Eska Rock: Muzycy, którzy zmienili modę. Ich fanów rozpoznaje się do dziś po stylu

Nie spodziewałem się tego i nic o tym nie wiedziałem, dopóki nie otrzymałem e-maila z informacją, że zostałem wybrany – powiedział Sanders, cytowany w artykule udostępnionym na stronie internetowej Little League. 

Co ciekawe, Sanders został wybrany spośród grupy ponad 500 nominowanych trenerów z całego kraju. Dodajmy, że w baseball gra także jego syn. 

Poczułem się, że robię coś dobrego dla tych dzieciaków, a bycie docenionym w ten sposób było po prostu czymś ekscytującym – dodał Sanders. 

Rockowe utwory, które przebiły magiczną barierę na Spotify: