Muzycy z Anthrax, Machine Head, Ministry i wielu innych zagrają dla zwierząt

i

Autor: Wikipedia / Materiały promocyjne

Muzycy z Anthrax, Machine Head, Ministry i wielu innych zagrają dla zwierząt

2023-03-24 14:46

Słynny klub Whisky A GoGo w Stanach Zjednoczonych po raz kolejny organizuje jam session, na który zaprasza najlepszych muzyków w branży. Każdego roku temat imprezy jest inny, a w tym to przede wszystkim okazja by zrobić coś dobrego. Na szczęście nie trzeba być na miejscu, by obejrzeć występ.

Łącznie przez scenę ma się przewinąć aż 50 muzyków, wśród których pojawi się między innymi Scott Ian z Anthrax, Chloe Trujillo (oprócz bycia żoną Roberta przede wszystkim jest artystką z własnym dorobkiem), Phil Demmel z MachineHead czy związany z Ministry Cesar Soto. Nie ma żadnych prób, żadnych podkładów, nie będzie żadnego oszukiwania: muzycy wchodzą, grają, zamieniają się i wracają.

Impreza organizowana jest już od 21 lat, w tym roku wstęp na nią jest całkowicie darmowy, za to będzie można wpłacić odłożoną na bilet kasę na schronisko dla zwierząt Animal Tracks. Za pomysłem zbiórki na zwierzaki swoi Chuck Wright, basista Quiet Riot. Chętnie widzielibyśmy podobne koncerty nad Wisłą w jak największej ilości. Jeśli chcielibyście śledzić hollywoodzki jam, zajrzyjcie na jego stronę. Koncert odbędzie się we wtorek 28.03 liczymy na jego transmisję na kanale YouTube imprezy, gdzie już teraz możecie zobaczyć poprzednie występy.

Depeche Mode - 5 ciekawostek o albumie “Songs Of Faith And Devotion” | Jak dziś rockuje?