MTV EMA 2023 - Line-up. 30 Seconds to Mars jedną z gwiazd gali!

i

Autor: Materiały prasowe MTV EMA 2023 - Line-up

MTV EMA 2023 - gala została ODWOŁANA!

2023-10-19 20:40

Na początku listopada miała się odbyć tegoroczna edycja gali wręczenia nagród MTV EMA 2023. Niestety, jak informują organizatorzy, ceremonia została odwołana. Jaki jest powód?

Gala MTV EMA 2023 miała odbyć się w niedzielę 5 listopada i być transmitowana na żywo z Paris Nord Villepinte na antenie MTV w ponad 150 krajach. Niestety, jak poinformowali organizatorzy, tegoroczna gala się nie odbędzie.

Aktorzy i Aktorki, którzy grają rocka!

MTV EMA 2023 ODWOŁANE - dlaczego?

Organizatorzy przesłali do przedstawicieli mediów oficjalne oświadczenie. Wynika z niego, że decyzja o odwołaniu ceremonii to następstwo obecnej sytuacji na świecie. Poniżej pełna treść apelu.

Z uwagi na niestabilną sytuację na świecie zdecydowaliśmy o wstrzymaniu organizacji gali MTV EMA w 2023 roku, kierując się troską o tysiące pracowników, członków zespołu, artystów, fanów i partnerów, którzy podróżują ze wszystkich zakątków świata, aby tworzyć to wydarzenie. MTV EMA to coroczne święto światowej muzyki. Obserwując rozwój tragicznych wydarzeń w Izraelu i Strefie Gazy, uważamy że nie jest to właściwy moment na globalne świętowanie. W obliczu tysięcy śmiertelnych ofiar – jest to czas żałoby. Kolejna gala MTV EMA odbędzie się w listopadzie 2024 roku - brzmi oświadczenie organizatorów.

Organizatorzy zapewniają przy tym, że "głosowanie trwa, a zwycięzcy otrzymają nagrody MTV EMA Awards”.