Serj Tankian z System of a Down poszukuje najemcy do swojego domu

i

Autor: Wikipedia, Realtor.com/print screen

Poczuj się jak gwiazda

Możesz zamieszkać w domu słynnego rockmana. On zadba o zagospodarowanie terenu

2024-01-17 11:34

Serj Tankian z System of a Down poszukuje najemcy do swojego domu na ranczu w Los Angeles. Cena nie jest wygórowana. Za 180-metrowy dom trzeba zapłacić 6 tys. dolarów miesięcznie. Najemca ma też częściowo pokrywać opłaty za prąd, wodę i wywóz śmieci, ale Tankian obiecuje, że zadba o zagospodarowanie terenu. Mamy zdjęcia.

To ogłoszenie to nie lada gratka dla fanów System of a Down. Serj Tankian szuka najemcy do swojego domu w Valley Village w Los Angeles. To parterowy bungalow, o powierzchni 180 metrów kwadratowych, z czterema sypialniami i dwiema łazienkami.

- To idealne miejsce dla kogoś, kto chce mieszkać przy cichej ulicy, a jednocześnie w pobliżu wszystkiego, co Los Angeles ma do zaoferowania. Na przykład, lokalizacja znajduje się zaledwie 10 minut jazdy od Hollywood i Laurel Canyon. Znajduje się również zaledwie kilka kroków od restauracji, sklepów i kawiarni – czytamy w serwisie realtor.com, gdzie pojawiło się ogłoszenie.

Serj Tankian poszukuje najemcy do swojego domu

Dom został zmodernizowany w 2015 roku. Kuchnia została wyposażona w nowe urządzenia, granitowe blaty oraz stylowe kafle podłogowe. Połączony z jadalnią salon ma kamienny kominek, szarą, laminowaną podłogę oraz szklane drzwi, prowadzące na podwórko. Sypialnie, podobnie jak salon, mają duże okna i laminowane podłogi. Ponadto w głównym apartamencie jest duża garderoba i odnowiona łazienka z podwójną toaletką i szklanym prysznicem. Dodatkowo w domu znajduje się pralnia i nowy system klimatyzacji. Wynajem obejmuje przestronne patio na świeżym powietrzu i duży wspólny garaż. W razie potrzeby dostępny jest również parking na podjeździe.

Biorąc pod uwagę lokalizację, a także możliwość mieszkania w domu Tankiana, cena nie wygórowana. To 6 tys. dolarów miesięcznie, czyli po przeliczeniu 24 tys. złotych. Najemca będzie musiał pokrywać 63 proc. opłat za prąd, wodę i wywóz śmieci, ale wokalista System of a Down obiecuje, że sam zadba o zagospodarowanie terenu.

Ogłoszenie można zobaczyć TUTAJ. 

Wciąż na nich czekamy! Ci artyści jeszcze nigdy nie zagrali w Polsce 

System of a Down - 5 ciekawostek o debiutanckiej płycie zespołu | Jak dziś rockuje?