Milowy krok Guns N' Roses w streamingu! Wielki sukces legendarnej formacji

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Katarina Benzova Wielki sukces Guns N' Roses w streamingu

Milowy krok Guns N' Roses w streamingu! Wielki sukces legendarnej formacji

2024-01-16 10:45

Zespół Guns N' Roses wciąż należy do samej czołówki rockowych formacji na całym świecie. Nikt nie ma wątpliwości co do tego, że muzyka zespołu wciąż cieszy się wielką popularnością, a jej utwory należą już do hard rockowego kanonu. Teraz mamy na to najlepszy dowód - jeden z kawałków Gunsów osiągnął milowy krok w streamingu!

Panowie z Guns N' Roses z pewnością mogą zaliczyć 2023 rok do udanych. Formacja koncertowała na całym świecie, zagrała na Glastonbury (choć akurat ten set nie był czymś, o czym fani i odbiorcy muzyki wypowiadali się szczególnie ciepło). To także w ostatnim roku legenda hard rocka zaprezentowała dwa niewydane wcześniej utwory - Perhaps i The General. Choć są to jedynie nowe wersje demówek z czasów nagrań Chinese Democracy, a nie zupełnie premierowe kompozycje, to fani i fanki zespołu i tak nie kryli ekscytacji.

Guns N' Roses - 5 ciekawostek o albumie 'Appetite for Destruction" | Jak dziś rockuje?

MILIARD odtworzeń w Spotify!

Kawałki te cieszyły się po premierze sporą popularnością, wielbiciele grupy chętnie jednak wracają także do jej najbardziej kultowych kompozycji. Najlepiej świadczy o tym fakt, że zupełny klasyk klasyków, czyli Paradise City właśnie przekroczył magiczną barierę MILIARDA streamów w serwisie Spotify! Utwór został wydany jako czwarty singiel z przełomowego debiutu Gunsów, Appetite for Destruction. Już po premierze kawałek zyskał ogromną popularność, stał się także prawdziwym rockowym hymnem i pozycją obowiązkową na koncertach Guns N' Roses. Dzięki temu osiągnięciu, grupa dołączyła do grona takich legend, jak Metallica, Aerosmith czy ABBA.

Listen on Spreaker.