Mike Shinoda mówi, czy są szanse na koncert z hologramem Chestera Benningtona

i

Autor: Chelsea Lauren/REX/Shutterstock/EAST NEWS Mike Shinoda mówi o możliwej przyszłości koncertów Linkin Park

Mike Shinoda mówi, czy są szanse na koncert z hologramem Chestera Benningtona

2023-03-17 14:53

Obecni członkowie Linkin Park przygotowują się do świętowania dwudziestolecia kultowego albumu "Meteora". Formacja już podzieliła się z fanami niepublikowanym nigdy wcześniej utworem "Lost", który cieszy się bardzo dużą popularnością na świecie. Część fanów zastanawia się, czy jest możliwe, że Mike Shinoda i spółka zdecydują się wrócić do koncertowania z... hologramem Chestera Benningtona!

Już 25 marca minie dokładnie dwadzieścia lat od premiery drugiego albumu studyjnego Linkin Park. Krążek Meteora ukazał się trzy lata po świetnie przyjętym przez rynek debiucie i powtórzył jego sukces. Żyjący członkowie zespołu nie mogli zostawić tej okazji bez żadnej reakcji - kilka tygodni temu światło dzienne ujrzał, niewydany nigdy wcześniej, utwór Lost Chesterem Benningtonem na wokalu. Numer bardzo szybko zdobył dużą popularność na całym świecie, zapowiadając równocześnie rocznicowe wydanie Meteory, które ukaże się już 7 kwietnia i znajdą się na nim inne niepublikowane wcześniej kompozycje!

Mike Shinoda o tym, czy Linkin Park chce występować z hologramem Chestera

Mike Shinoda, który obecnie zdaje się stać na czele Linkin Park, skupia się także na działalności solowej. W jej ramach wyprodukował utwór Demi Lovato, który promował najnowszy film z serii Krzyk i nagrał także swoją własną kompozycję, In My Head, która trafiła na soundtrack produkcji. Przy okazji promocji ścieżki dźwiękowej, muzyk został zapytany o temat Linkin Park. W rozmowie z Theresą Rockface ze stacji radiowej 94.5 The Buzz, skomentował możliwość przyszłych występów kapeli z... hologramem Chestera! Mike otwarcie powiedział, że jest wielkim przeciwnikiem tego typu innowacji wizualno-technologicznych, choć sam nie ma zamiaru oceniać tych, którzy decydują się z niej korzystać. Jasno więc dał do zrozumienia, że nie ma szansy na to, byśmy kiedykolwiek zobaczyli żyjących członków Linkin Park i hologram Chestera na żywo.

Muzyka rockowa lat 2000. - zagranica. Jakie albumy zdefiniowały ten okres?

Są przerażające. Nawet gdybyśmy nie mówili o nas, gdybyśmy nie rozmawiali o Chesterze, który jest… to bardzo drażliwy temat i mielibyśmy swoje odczucia co do tego, jak powinno być to reprezentowane… Dla mnie to jasne: nie. Nie jestem zwolennikiem - powiedział Mike w wywiadzie.