Miałem już nie tańczyć” – czwarty zwiastun płyty „Męskie Granie 2023”

i

Autor: Materiały prasowe Miałem już nie tańczyć” – czwarty zwiastun płyty „Męskie Granie 2023”

Miałem już nie tańczyć” – czwarty zwiastun płyty „Męskie Granie 2023”

2023-11-14 15:30

Punkowi, pełni werwy, to właśnie „Męskie Granie Przestawia” czyli duet Nosowska - Król. Nieźle poprzestawiali, czego efektem jest singiel „Miałem już nie tańczyć” – czwarty zwiastun płyty „Męskie Granie 2023”. Premiera płyty już 24.11.2023 roku!

Tak podekscytowana Kasia Nosowska mówiła o współpracy z Błażejem Królem, jeszcze przed startem projektu „Męskie Granie Przestawia”:

Mamy supermoce! - Męskie Granie 2023 w Esce Rock

Zacznę od tego, dla niewtajemniczonych, że nie jest to literówka. Właśnie o to chodzi żeby przestawić, czyli przemieszać. W każdym razie mamy zamiar się świetnie bawić! Dla mnie to jest ogromne przeżycie, bo będę mogła to robić z ekipą Króla i Królem i strasznie się na to cieszę, ponieważ właśnie na Męskim Graniu, wieki temu, zaśpiewaliśmy po raz pierwszy na żywo i wtedy zaczęła się moja wielka miłość do tego, co on robi. A po latach będę mogła znowu gościnnie wystąpić w jego nowym repertuarze. Strasznie to przeżywam, jestem przejęta, co w moim wieku jest na wagę złota.

Błażej Król tak zapamiętał tamte emocje

2 perkusje, około 12 osób na scenie, 2 basy, 3 gitary, saksofony. To my – Błażej i Kaśka, Błażej i Kaśka+Foxiu. Nowe aranżacje nie zapominając o starych emocjach. Czuje się, że jesteśmy zespołem. Muzykowanie piątkowe odbudowuje we mnie chęć do grania i bawienia się muzyką. Emocje w muzyce na scenie, w piosenkach, którymi się wymieniamy.