Metallica wypuszcza na rynek własne... lody! Co za kształt!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Anton Corbijn Kolejny pomysł na biznes Metalliki!

Metallica wypuszcza na rynek własne... lody! Co za kształt!

2023-09-05 11:27

Metallica genialnie odnajduje się w rzeczywistości i bardzo dobrze wie co robić, by świat o niej mówił, a fani wciąż mieli ją na uwadze. Muzyka w "Stranger Things", nowy album, trasa, podcast, linia alkoholi, a teraz do tego jeszcze własna marka... lodów! Nie da się ukryć - jest to naprawdę nietypowo smaczny projekt!

Panowie z Metalliki jak już wracają na rynek, to z hukiem i na całego. Choć formacja tak naprawdę nie zniknęła z rynku po 2016 roku, to było jej wyraźnie mniej, aż do lipca 2022 roku, kiedy to w finałowym odcinku serialu Stranger Things pojawił się kultowy numer Master of Puppets, który natychmiastowo wrócił na szczyty popularności. Szybko pojawiła się nowa muzyka, zapowiedź albumu, trasy, a po ich premierze natychmiastowo kolejne projekty - podcast, zapowiedź pracy nad filmem o superfanach, a teraz... lody!

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Lody Metalliki!

Fundacja zespołu, All Within My Hands nawiązała współpracę z marką Enlightened, znaną na całym świecie jako producent lodów. W jej wyniku już na początku września na rynek (póki co mowa jedynie o tym amerykańskim) trafi marka chłodnych, słodkich przekąsek od legendy thrash metalu! Trzecim podmiotem współpracy tej jest marka ESP Guitars, pod której szyldem dawniej ukazała się linia gitar James Hetfield Signature Series. To właśnie na nich wzorowane są kształty lodów! Fani formacji otrzymają więc już za chwilę możliwość skosztowania waniliowych, oblanych ciemną czekoladą... lodowych gitar! Co dla tych bardziej dbających o linię, producent wskazuję, iż jeden taki lód ma w sobie 150 kalorii. Cały projekt nie powstał oczywiście bez powodu - część dochodu fundacja All Within My Hands przekaże do lokalnych banków żywności.

Metallica wypuszcza na rynek własne... lody! Co za kształt!

i

Autor: Screen ze strony internetowej - discover.gotoaisle.com/enlightened-metallica-awmh Własne lody Metalliki!
Listen on Spreaker.