Metallica wciąż na szczycie! Nothing Else Matters z MILIARDEM odtworzeń w serwisie Spotify!

i

Autor: Screen z YouTube/Metallica Wielki sukces Metalliki!

Metallica wciąż na szczycie! "Nothing Else Matters" z MILIARDEM odtworzeń w serwisie Spotify!

2023-09-01 12:51

Metallica, mimo ponad czterdziestu lat obecności na światowym rynku muzycznym, nie przestaje schodzić z samego szczytu. Muzyka legendy thrash metalu wciąż cieszy się ogromną popularnością i dotyczy to zarówno najnowszego materiału, jak i zupełnie klasycznych kompozycji. Świadczy o tym chociażby ogromny sukces legendarnego "Nothing Else Matters"!

Metallica ma za sobą niezwykle intensywne miesiące, a nie mniej wymagający czas przed formacją! W listopadzie ubiegłego roku zespół powrócił po prawie siedmiu latach przerwy, zapowiadając singlem Lux Æterna nie tylko nowy album, ale też promującą go trasę koncertową. 72 Seasons ukazał się w połowie kwietnia i spotkał się z powszechnym uznaniem, osiągając na całym świecie bardzo duży sukces komercyjny. Obecnie James, Lars, Kirk i Robert skupiają się na koncertowaniu w ramach "M72 World Tour", a polscy fani legendy czekają na swoją kolej, by zobaczyć ją na żywo, na co szansa będzie już 5 i 7 lipca 2024 roku na warszawskim PGE Narodowym.

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Metallica z MILIARDEM streamów!

W ramach trasy formacja gra w każdym mieście, do którego przyjeżdża dwa koncerty, oparte na koncepcie "No Repeat Weekend", a to oznacza, że na każdym z pokazów pojawiają się dwie różne setlisty. 

Z pewnością wielu fanów liczy na to, że akurat uda mu się trafić na wieczór, gdy na setliście wybrzmią największe klasyki, jak chociażby Nothing Else Matters. O tym, że kompozycja ta wciąż jest chętnie słuchana najlepiej świadczy fakt, iż właśnie dołączyła ona do grona utworów, które zostały odtworzone w serwisie Spotify ponad MILIARD razy! Fakt ten został odnotowany przez samą platformę, która zamieściła w social mediach odpowiedni wpis z tej okazji. Sam zespół zdążył już podziękować swoim fanom za niemalejącą popularność tej metalowej ballady.