Metallica rozdawała fanom bilety na Snake Pit. Ci mieli wątpliwości - zabawne reakcje!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti Metallica zaskoczyła fanów na Stadionie

Metallica rozdawała fanom bilety na Snake Pit. Ci mieli wątpliwości - zabawne reakcje!

2023-08-31 10:27

Metallica słynie z tego, że ma bardzo dobry kontakt z fanami i robi wszystko, by jak najlepiej o nich dbać. Szczególnie zaskoczyli się Ci, którzy mieli okazję być obecni na wciąż trwającej trasie koncertowej formacji. Ta rozdawała obecnym na stadionach bilety na sam Snake Pit! Jak reagowali sami fani? Dość różnie!

Metallica powróciła w wielkim stylu po siedmioletniej przerwie w kwietniu tego roku. Na rynku ukazał się wtedy jedenasty już album studyjny formacji, zatytułowany 72 Seasons, który został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i fanów i któremu udało się osiągnąć bardzo duży sukces komercyjny. Krążek zadebiutował na pierwszym miejscu w Wielkiej Brytanii, był najchętniej streamowanym albumem na Spotify na całym świecie w pierwszym tygodniu po premierze, niemal natychmiast pokrył się złotem w Polsce i już wskazywany jest jako jedno z najlepszych wydawnictw tego roku. Kilka dni po premierze płyty, Metallica wyruszyła w monumentalną trasę "M72 World Tour", która opiera się na koncepcie dwóch koncertów w każdym z ogłoszonych miast. Termin "No Repeat Weekend" oznacza, że oba koncerty w danym mieście mają różną setlistę i różne suporty. M72 to także nowa, okrągła scena, ze słynnym Snake Pit przeniesionym do środka. No właśnie, to te miejsce jest tym najbardziej pożądanym przez fanów, a przez to najdroższym. A co, gdyby dostać się w sam środek... za darmo?

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe

Bilety na Snake Pit za darmo!

Taką właśnie okazję mieli fani, którzy pojawili się na koncertach formacji w Los Angeles na stadionie SoFi. Zespół wrzucił na swoje social media reels pokazujący kogoś z ekipy, kto oferuje obecnym na miejscu, w różnych miejscach stadionu, widzom charakterystyczne, zielone opaski.

Reakcje na całą sytuację były, jak można się spodziewać, różne! Jedni po prostu omijali taką osobę, obdarzając ją bardzo podejrzliwym spojrzeniem, inni początkowo nie chcieli ich przyjąć, ale w końcu dali się przekonać, a jeszcze inni chwytali je bez zastanowienia. Mamy nadzieję, że Metallica powtórzy ten pomysł w lipcu na Narodowym!