Metallica i If Darkness Had A Son. Trzeci singiel z 72 Seasons jest już dostępny!

i

Autor: Materiały prasowe - fot. Tim Saccenti Najnowszy utwór Metalliki z płyty "72 Seasons" jest już dostępny!

Metallica i "If Darkness Had A Son". Trzeci singiel z "72 Seasons" jest już dostępny!

2023-03-01 16:06

Jak obiecali - tak zrobili! Tym razem Panowie z Metalliki postanowili wcześniej przygotować swoich fanów i w dość niecodzienny sposób, za pośrednictwem platformy TikTok, opublikowali zapowiedź nowego, trzeciego już singla z nadchodzącej płyty "72 Seasons". Utwór został zatytułowany "If Darkness Had A Son" i jest już dostępny do odsłuchu!

W sobotę 25 lutego coś zaczęło dziać się na oficjalnym TikToku Metalliki. Grupa najpierw udostępniła nagranie Larsa Ulricha, grającego na perkusji w swoim domu, dzień później wideo zestawiono z grającym Robertem Trujillo. Kolejnego dnia do Panów dołączył James Hetfield - stało się jasne, że grupa zapowiada premierę nowego singla z nadchodzącego albumu 72 Seasons. Oficjalne potwierdzenie nadeszło we wtorek 28 lutego, gdy na profilu grupy pojawiło się trwające nieco ponad minutę i dwadzieścia sekund nagranie, przedstawiające wszystkich członków. Zespół oficjalnie poinformował o nadchodzącej premierze trzeciego singla z nowej płyty. Tym razem postawili na utwór, zatytułowany If Darkness Had A Son. 

Nowy singiel Metalliki - "If Darkness Had A Son"

Jak obiecali, tak zrobili! W środę 1 marca, punktualnie o godzinie 16:00 czasu polskiego, na wszystkie platformy streamingowe trafił najnowszy singiel Metalliki! Numer If Darkness Had A Son jest najdłuższy ze wszystkich, jak dotąd opublikowanych, i rozpoczyna się charakterystycznym uderzeniem perkusji. Wraz z piosenką, swoją premierę miał oficjalny teledysk, wyreżyserowany przez Tima Saccentiego. Sprawdź go poniżej!

Metallica zagra w Polsce w 2024 roku! Koncerty rockowe