Marcin Meller w Eska Rock! Premiera Melliny już w czwartek 5 stycznia!

i

Autor: Materiały prasowe Tomasz Organek pierwszym gościem "Melliny"

MELLINA #1 Marcin Meller | Organek - o miłości, ego, strachu

2023-01-05 21:36

Wraz z początkiem grudnia Marcin Meller dołączył do zespołu realizującego program Eski ROCK! Dziennikarz radiowy i telewizyjny, historyk i pisarz poprowadzi zupełnie wyjątkowy talk show "Mellina". Pierwszy odcinek, którego gościem był Tomasz Organek, miał premierę w czwartek 5 stycznia o godzinie 19:00 na YouTube i na eskarock.pl!

Na początku grudnia do zespołu realizującego program Eski ROCK dołączył historyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, pisarz, autor przebojowej powieści sensacyjnej „Czerwona Ziemia” – Marcin Meller. Poprowadzi on zupełnie nowy program - "Mellina" to talk show, jakiego jeszcze nie było! Wyjątkowe studio, wspaniali goście i bezkompromisowe pytania i rozmowy, o których wiadomo jedno - zabraknie w nich polityki! "Mellina" przyjmie postać postać projektu multimedialnego, który będzie można zarówno słuchać, jak i oglądać.

Marcin Meller poprowadzi "Mellinę"! Kiedy premiera pierwszego odcinka?

Zgodnie z zapowiedziami, program zadebiutował na początku 2023 roku - premiera pierwszego odcinka "Melliny" odbyła się w czwartek 5 stycznia o godzinie 19:00. Talk show można oglądać za pośrednictwem kanału Eski Rock w serwisie YouTube oraz na stronie eskarock.pl.

W pierwszym odcinku gościem Marcina Mellera był Tomek Organek! Muzyk opowiedział o tym, dlaczego w zespole nie rozmawiają o polityce, jak przez kłótnie prawie rozpadła się grupa. To jednak nie wszystko! Dlaczego Tomasz Organek korzysta czasem z promptera? Czy muzyk stresuje się, gdy ma nagrać coś dla telewizji?Panowie porozmawiali także o roli Organka w filmie "IO" Jerzego Skolimowskiego - dlaczego muzyk odrzucił wcześniej wiele innych ról filmowych? Tomasz Organek w szczerej rozmowie o związku, karierze, o tym, czego słucha i co czyta, a także o książkowych planach na przyszłość w "Mellinie" na YouTube i stronie Eski Rock!

Cały odcinek z Tomaszem Organkiem możecie obejrzeć poniżej:

MELLINA #1 Marcin Meller | Organek - O MIŁOŚCI, EGO, STRACHU